Samira Hurem odabrala igračice za utakmice sa Engleskom i Velsom

14.11.2017 u 12:47

Bh. seniorke se okupljaju 20. novembra.

Samira Hurem odabrala igračice za utakmice sa Engleskom i Velsom Foto: NFSBiH

Ženska „A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine kvalifikcije za Svjetsko prvenstvo nastavlja utakmicama sa Engleskom i Velsom.

Meč sa Engleskom na programu je 24.11.2017. u 20:05 sati u Walsallu, dok će se četiri dana poslije u Trening centru NS/FS BiH u Zenici u 13:30 naše najbolje fudbalerke sastati sa Velsom.

Selektorka Samira Hurem je za ove susrete pozvala sljedećih 20 igračica:

Almina Hodžić (SFK 2000 Sarajevo), Arnela Šabanović (SFK 2000 Sarajevo), Amira Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Milena Nikolić (SC Sand, Njemačka), Antonela Radeljić (Osijek, Hrvatska), Amna Lihović (Mossens BK, Švedska), Marija Aleksić (Ferencvarosi TC, Mađarska), Valentina Šakotić (Radnik Bumerang), Amela Kršo (SFK 2000 Sarajevo), Lidija Kuliš (Turbine Potsdam, Njemačka), Dajana Spaspjević (SFK 2000 Sarajevo), Aida Hadžić (SFK 2000 Sarajevo), Melisa Hasanbegović (Kvarnsvedens IK, Švedska), Alisa Spahić (SFK 2000 Sarajevo), Marina Lukić (Iskra Bugojno), Alma Kamerić (Scheffleng 95, Luksemburg), Anđela Šešlija (Holy Cross, SAD), Mejrema Medić (SFK 2000 Sarajevo), Selma Kapetanović (SFK 2000 Sarajevo), Nikolina Milović (Radnik Bumerang).

Naše reprezentativke će se okupiti 20. novembra u zeničkom Trening kampu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Krupa 1 0 0 3
2. FK Radnik 1 0 0 3
3. FK Željezničar 1 0 0 3
4. HŠK Zrinjski 1 0 0 3
5. NK Široki Brijeg 1 0 0 3
6. FK Mladost DK 0 1 0 1
7. Fk Zvijezda 09 0 1 0 1
8. FK Sarajevo 0 0 1 0
9. FK Sloboda 0 0 1 0
10. FK Tuzla City 0 0 1 0
11. NK Gošk 0 0 1 0
12. NK Čelik 0 0 1 0
Premijer Liga BiH
1. kolo
21.07
17:30
Gošk
Željezničar
0
1
21.07
17:30
Krupa
Čelik
3
1
21.07
17:30
Mladost DK
Zvijezda 09
0
0
21.07
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
1
22.07
17:30
Radnik
Sarajevo
2
1
22.07
20:30
Široki Brijeg
Tuzla City
1
0
Premijer Liga BiH
2. kolo
28.07
17:00
Tuzla City
Radnik
-
-
28.07
17:30
Zvijezda 09
Sloboda
-
-
28.07
17:30
Krupa
Široki Brijeg
-
-
28.07
20:30
Zrinjski
Gošk
-
-
29.07
18:30
Sarajevo
Mladost DK
-
-
29.07
20:30
Čelik
Željezničar
-
-