Selektor Vladimir Suvajac objavio spisak U-19 ženske reprezentacije BiH

19.05.2017 u 16:30

Selektor u-19 ženske Rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Vladimir Suvajac objavio je spisak rukometašica rođenih 1998. i mlađe za odlazak na turnir u Njemačku (Neuss pored Kelna) koji je na rasporedu od 2. juna do 5. juna 2017. godine

Selektor Vladimir Suvajac objavio spisak U-19 ženske reprezentacije BiH

Okupljanje ekipe je predviđeno da se održi u petak 2. juna u Tuzli, a povratak je planiran u ponedeljak 5. juna također u Tuzlu.

Na spisku se nalaze: Marija Gligorević, Ivana Petrović , Anđela Milas, Marija Gudelj, Martina Kraljević, Ena Kostić, Duška Tintor, Nikolina Čutura, Amina Pasović, Jelena Starčević, Jovana Ilić, Klara Mikulić, Andđela Anđušić, Vana Zeljko, Iva Vučić, Azra Kartal, Adna Orahovac, Klara Mostarac, Nađa Arnautović, Aela Džakmić

Rezerva: Helena Ćurić i Franciska Bonić


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 1 28
2. FK Željezničar 7 1 3 22
3. NK Široki Brijeg 7 1 3 22
4. FK Mladost DK 5 3 3 18
5. FK Krupa 5 3 3 18
6. FK Sarajevo 5 2 4 17
7. FK Borac 5 2 4 17
8. NK Gošk 4 1 6 13
9. FK Radnik 4 1 6 13
10. FK Sloboda 2 3 6 9
11. NK Čelik 2 1 8 7
12. NK Vitez 1 1 9 4
Premijer Liga BiH
11. kolo
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10
18:00
Čelik
Željezničar
0
3
15.10
15:30
Gošk
Mladost DK
2
2
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
-
-
21.10
15:00
Čelik
Borac
-
-
21.10
15:00
Krupa
Radnik
-
-
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
-
-
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
-
-
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
-
-