Selektor Vladimir Suvajac objavio spisak U-19 ženske reprezentacije BiH

19.05.2017 u 16:30

Selektor u-19 ženske Rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Vladimir Suvajac objavio je spisak rukometašica rođenih 1998. i mlađe za odlazak na turnir u Njemačku (Neuss pored Kelna) koji je na rasporedu od 2. juna do 5. juna 2017. godine

Selektor Vladimir Suvajac objavio spisak U-19 ženske reprezentacije BiH

Okupljanje ekipe je predviđeno da se održi u petak 2. juna u Tuzli, a povratak je planiran u ponedeljak 5. juna također u Tuzlu.

Na spisku se nalaze: Marija Gligorević, Ivana Petrović , Anđela Milas, Marija Gudelj, Martina Kraljević, Ena Kostić, Duška Tintor, Nikolina Čutura, Amina Pasović, Jelena Starčević, Jovana Ilić, Klara Mikulić, Andđela Anđušić, Vana Zeljko, Iva Vučić, Azra Kartal, Adna Orahovac, Klara Mostarac, Nađa Arnautović, Aela Džakmić

Rezerva: Helena Ćurić i Franciska Bonić


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1