Spisak „U-16“ reprezentativki BiH za razvojni turnir

16.04.2018 u 10:24

UEFA razvojni turnir za „U-16“ ženske selekcije biće održan u Trening centru NS/FS BiH od 18. do 22. aprila.

Spisak „U-16“ reprezentativki BiH za razvojni turnir

Osim reprezentacije Bosne i Hercegovine na turniru će učestvovati još Azerbejdžan, Hrvatska i Makedonija.

Selektor ženske kadetske reprezentacije BiH Ilija Lucić je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igračice:

Larissa Bašić (1. FFC Frankfurt, Njemačka), Josipa Radoš (Široki Brijeg), Melisa Sipović (Bayer 04 Leverkusen, Njemačka), Matea Topalović (Gradina), Sajra Eminović (Emina), Sajra Kulalić (Čelik Zenica), Elmina Sarajlić (Sana), Vladana Barać (Banja Luka), Franciska Markota (Neretva, Hrvatska), Dejana Marković (Radnik Bumerang), Varvara Šešlija (SFK 2000 Sarajevo), Selma Hasić (Fortuna), Samra Bajrić (Iskra), Elma Husić (Emina), Edina Omičević (Posavina), Alma Krajnić (SFK 2000 Sarajevo), Sofija Krajšumović (Radnik Bumerang), Fadila Mujkić (Gradina), Jasmina Imširović (Union Kleinmunchen, Njemačka), Azemina Saldum (Rosa Brandis).

Raspored utakmica:

Srijeda, 18. 4. 2018.

Bosna i Hercegovina-Hrvatska (10:30)

Azerbejdžan-Makedonija (14:00)

Petak, 20. 4. 2018.

Makedonija-Bosna i Hercegovina (10:30)

Hrvatska-Azerbejdžan (14:00)

Nedjelja, 22. 4. 2018.

Azerbejdžan-Bosna i Hercegovina (10:30)

Makedonija-Hrvatska (14:00)

Izvor:nfsbih.ba


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0