Šuman objavio spisak za Švicarsku: Edin Tatar novo ime

07.12.2017 u 12:19

Selektor rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Bilal Šuman objavio je spisak igrača na koje računa za kvalifikacione duele sa Švicarskom u januaru.

Šuman objavio spisak za Švicarsku: Edin Tatar novo ime

Naš tim će protiv Švicaraca igrati 10. i 13. januara, u okviru 5. i 6. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. u Danskoj i Njemačkoj.

Novo ime na spisku je golman Kalisza Edin Tatar, koji posljednje tri sezone odlično brani u Poljskoj, te je sada konačno dobio poziv u nacionalni tim.

Na spisku se nalazi 20 imena i to: Benjamin Burić, Admir Ahmetašević, Edin Tatar, Alen Ovčina, Tomislav Nuić, Faruk Vražalić, Srđan Predragović, Vladimir Vranješ, Senjamin Burić, Muhamed Toromanović, Igor Mandić, Mirsad Terzić, Nikola Prce, Marin Vegar, Marko Tarabochia, Ivan Karačić, Josip Perić,. Marko Panić, Dejan Malinović, Ibrahim Haseljić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 9 3 1 30
2. HŠK Zrinjski 9 1 3 28
3. FK Željezničar 7 4 2 25
4. NK Široki Brijeg 5 6 2 21
5. FK Sloboda 5 3 5 18
6. FK Radnik 4 5 4 17
7. NK Čelik 4 5 4 17
8. FK Mladost DK 3 4 6 13
9. FK Tuzla City 3 3 7 12
10. FK Krupa 2 5 6 11
11. NK Gošk 2 4 7 10
12. Fk Zvijezda 09 1 5 7 8
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2