Bijeljina pobjednik u mini rukometu, danas borbe za trofeje

09.07.2017 u 12:56

Mladi igrači Bijeljine pobjednici su turnira u mini rukometu na 3. međunarodnom omladinskom turniru „Tuzla 2017“, koji se u organizaciji Škole rukometa Sloboda održava u Tuzli.

Bijeljina pobjednik u mini rukometu, danas borbe za trofeje

Oni su na kraju turnira osvojili 9 bodova, a u borbi za naslov prvaka savladali su ekipu Žepča 10:5.

U susretu za 3. mjesto ekipa Sloboda-Jedinstvo (Tuzla) pobijedila je drugu ekipu Bijeljine rezultatom 8:7, javlja Fena.

Za najboljeg igrača turnira u mini rukometu proglašen je Jovan Vujnović (Bijeljina I), najbolji golman je Bakir Burek (Sloboda-Jedinstvo I), dok je najbolji strijelac turnira Enis Suljević (Žepče).

Jučer su igrani i susreti turnira rukometaša godišta 2000/2001, te 2000/2003. i 2004/2005., dok su danas, kada turnir završava, na programu borbe za plasman i medalje.

REZULTATI

Mini rukomet, 2006. godište i mlađi:

Jedinstvo-Sloboda I - Sloboda-Jedinstvo II 9-4, Sloboda–Jedinstvo II – Bijeljina I 2:12, Bijeljina II – Žepče 6-7, Sloboda-Jedinstvo II – Žepče 7:7, Bijeljina II - Sloboda-Jedinstvo II 8-3, Bijeljina I - Sloboda–Jedinstvo I 11:1, Žepče - Sloboda-Jedinstvo II 8:2, Bijeljina I – Žepče 10:4, Bijeljina I – Bijeljina II 3:7, Sloboda-Jedinstvo I – Bijeljina II 7:5

POREDAK: Bijeljina I 9 bodova, Žepče i Sloboda-Jedinstvo I 7, Bijeljina II 4, Sloboda-Jedinstvo II bez bodova

Za 3. mjesto: Sloboda-Jedinstvo I – Bijeljina II 8:7
Finale: Bijeljina I – Žepče 10:5

Godišta 2000/2001.:

Sloboda I – Konjuh 17:17, Bosna TS - Gračanica 6:13, Bosna TS - Konjuh 13:14, Sloboda II – Gračanica 8:19, Sloboda II - Sloboda I 12:15

POREDAK: Konjuh 10, Gračanica 9, Sloboda II 7, Bosna TS 3, Sloboda II bez bodova

Godište 2002./2003.:

Sloga - Sloboda 23:16, Bijeljina - Jedinstvo 16:12, Sloga – Bijeljina 22:17, Jedinstvo – Konjuh 15:10, Konjuh - Sloboda 6:12

POREDAK: Sloga 10, Sloboda 9, Jedinstvo 6, Konjuh 4, Bijeljina bez bodova

Godište 2004/2005.:

Goražde - Lokomotiva 13:6, Sloboda – Gračanica 14:8; Goražde – Gračanica 15:17, Kakanj – Lokomotiva 8:9, Goražde – Kakanj 16:13, Goražde – Sloboda 17:18

POREDAK: Sloboda 12, Gračanica 7, Goražde 6, Lokomotiva 3, Kakanj bez bodova

Danas prije podne igraju se posljednji susreti po godištima, dok od 16 sati u dvorani Mejdan u Tuzli počinju susreti za plasman.

Podjela pehara, nagrada i priznanja, te zatvaranje turnira, najavljeno je za 19 sati, rečeno je Feni.

Izvor: FENA

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 2 28
2. NK Široki Brijeg 8 1 3 25
3. FK Željezničar 8 1 3 25
4. FK Sarajevo 6 2 4 20
5. FK Mladost DK 5 4 3 19
6. FK Krupa 5 4 3 19
7. FK Borac 5 2 5 17
8. FK Radnik 4 2 6 14
9. NK Gošk 4 1 7 13
10. NK Čelik 3 1 8 10
11. FK Sloboda 2 3 7 9
12. NK Vitez 1 2 9 5
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
2
2
21.10
15:00
Čelik
Borac
1
0
21.10
15:00
Krupa
Radnik
1
1
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
3
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
0
1
Premijer Liga BiH
13. kolo
28.10
13:30
Krupa
Vitez
-
-
28.10
13:30
Radnik
Sloboda
-
-
28.10
16:00
Borac
Gošk
-
-
28.10
16:30
Željezničar
Mladost DK
-
-
29.10
16:30
Široki Brijeg
Zrinjski
-
-
29.10
19:00
Sarajevo
Čelik
-
-