Bijeljina pobjednik u mini rukometu, danas borbe za trofeje

09.07.2017 u 12:56

Mladi igrači Bijeljine pobjednici su turnira u mini rukometu na 3. međunarodnom omladinskom turniru „Tuzla 2017“, koji se u organizaciji Škole rukometa Sloboda održava u Tuzli.

Bijeljina pobjednik u mini rukometu, danas borbe za trofeje

Oni su na kraju turnira osvojili 9 bodova, a u borbi za naslov prvaka savladali su ekipu Žepča 10:5.

U susretu za 3. mjesto ekipa Sloboda-Jedinstvo (Tuzla) pobijedila je drugu ekipu Bijeljine rezultatom 8:7, javlja Fena.

Za najboljeg igrača turnira u mini rukometu proglašen je Jovan Vujnović (Bijeljina I), najbolji golman je Bakir Burek (Sloboda-Jedinstvo I), dok je najbolji strijelac turnira Enis Suljević (Žepče).

Jučer su igrani i susreti turnira rukometaša godišta 2000/2001, te 2000/2003. i 2004/2005., dok su danas, kada turnir završava, na programu borbe za plasman i medalje.

REZULTATI

Mini rukomet, 2006. godište i mlađi:

Jedinstvo-Sloboda I - Sloboda-Jedinstvo II 9-4, Sloboda–Jedinstvo II – Bijeljina I 2:12, Bijeljina II – Žepče 6-7, Sloboda-Jedinstvo II – Žepče 7:7, Bijeljina II - Sloboda-Jedinstvo II 8-3, Bijeljina I - Sloboda–Jedinstvo I 11:1, Žepče - Sloboda-Jedinstvo II 8:2, Bijeljina I – Žepče 10:4, Bijeljina I – Bijeljina II 3:7, Sloboda-Jedinstvo I – Bijeljina II 7:5

POREDAK: Bijeljina I 9 bodova, Žepče i Sloboda-Jedinstvo I 7, Bijeljina II 4, Sloboda-Jedinstvo II bez bodova

Za 3. mjesto: Sloboda-Jedinstvo I – Bijeljina II 8:7
Finale: Bijeljina I – Žepče 10:5

Godišta 2000/2001.:

Sloboda I – Konjuh 17:17, Bosna TS - Gračanica 6:13, Bosna TS - Konjuh 13:14, Sloboda II – Gračanica 8:19, Sloboda II - Sloboda I 12:15

POREDAK: Konjuh 10, Gračanica 9, Sloboda II 7, Bosna TS 3, Sloboda II bez bodova

Godište 2002./2003.:

Sloga - Sloboda 23:16, Bijeljina - Jedinstvo 16:12, Sloga – Bijeljina 22:17, Jedinstvo – Konjuh 15:10, Konjuh - Sloboda 6:12

POREDAK: Sloga 10, Sloboda 9, Jedinstvo 6, Konjuh 4, Bijeljina bez bodova

Godište 2004/2005.:

Goražde - Lokomotiva 13:6, Sloboda – Gračanica 14:8; Goražde – Gračanica 15:17, Kakanj – Lokomotiva 8:9, Goražde – Kakanj 16:13, Goražde – Sloboda 17:18

POREDAK: Sloboda 12, Gračanica 7, Goražde 6, Lokomotiva 3, Kakanj bez bodova

Danas prije podne igraju se posljednji susreti po godištima, dok od 16 sati u dvorani Mejdan u Tuzli počinju susreti za plasman.

Podjela pehara, nagrada i priznanja, te zatvaranje turnira, najavljeno je za 19 sati, rečeno je Feni.

Izvor: FENA

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-