Pirova pobjeda Švicaraca u revanš meču baraža protiv Norveške

12.06.2018 u 22:05

Rukometna reprezentacija Švicarske ostala je bez plasmana na Svjetsko rukometno prvenstvo koje se naredne godine odigrava u Njemačkoj i Danskoj.

Pirova pobjeda Švicaraca u revanš meču baraža protiv Norveške

Reprezentacija Švicarske nije uspjela da se plasira na Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj i Danskoj, iako je danas savladala Norvešku na svom terenu sa 33:30.

Zbog poraza u prvom meču ovo je Švicarcima bila pirova pobjeda, pa će Norvežani da se nađu u žrijebu za SP iduće godine.

Podsjećamo, Švicarska je do baraža stigla za zelenim stolom, nakon što je zbog slučaja Nuić naša reprezentacija izgubila meč službenim rezultatom, te je, iako to nisu na terenu zaslužili, Švicarska otišla u baraž na megdan Norvežanima.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0