Sjajan rukomet na 3. međunarodnom omladinskom turniru u Tuzli

08.07.2017 u 08:39

Prvog dana 3. međunarodnog omladinskog turnira viđen je sjajan rukomet koji su prezentirali mladi igrači iz desetak bh. klubova.

Sjajan rukomet na 3. međunarodnom omladinskom turniru u Tuzli Foto: FENA/Miroslav Petrović

Sportska manifestacija, koju organizuje Škola rukometa Sloboda Tuzla, okupila je oko 400 mladih igrača tri starosna uzrasta, koji su prezentirali veliku borbenost unatoč tome što je temperatura na pomoćnom stadionu Tašanj bila oko 35 stupnjeva.

Jučerašnji rezultati:

Godište 2000/2001:

Sloboda II – Konjuh (Živinice) 11:18, Bosna TS (Tešanj) - Sloboda II 19:13, Gračanica – Konjuh (Živinice) 16-17, Sloboda I - Bosna TS 24:15, Sloboda I – Gračanica 19:20  

TABLICA
Konjuh       6
Sloboda     3
Bosna TS    3
Gračanica  3
Sloboda II  0

Godište 2002/2003:

Sloga (Doboj) – Konjuh 13:13, Sloboda – Bijeljina 21:19, Jedinstvo (Brčko) - Sloga 14:18,   Konjuh - Bijeljina 18:11, Sloboda - Jedinstvo 20:16             

TABLICA
Sloboda    6
Konjuh      4
Sloga         4
Jedinstvo  0
Bijeljina     0

Godište 2004/2005:

Lokomotiva - Gračanica 13:13), Gračanica – Kakanj 21-9, Sloboda - Lokomotiva 19:11, Sloboda - Kakanj 20:14     

TABLICA
Sloboda       6
Gračanica    4
Lokomotiva 1
Kakanj          0
Goražde       0

Izvor: FENA

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-