Tatar nastavio sa fantastičnim predstavama: 16 odbrana bh. golmana

12.11.2017 u 09:51 Piše: Emir Katana

U šestom kolu prvenstva Poljske Kalisz je slavio iznenađujuću pobjedu na gostovanju kod Wybrzeze Gdanska rezultatom 22:32 uz fantastično izdanje bh. golmana Edina Tatara.

Tatar nastavio sa fantastičnim predstavama: 16 odbrana bh. golmana

Tatar je zabilježio 16 intervencija, a goste su do pobjede vodili Kniazew i Wojdak sa po osam golova dok je Balwas dodao četiri, a Krytski i Adamczak po tri.

Na drugoj strani najbolji je bio Prymlewicz sa sedam pogodaka dok su Wrobel i Adamczyk postigli po tri.

Wybrzeże: Chmieliński, Pieńczewski - Podobas 1, Gądek, Bednarek 1, Komarzewski 1, Sulej 2, Rogulski 3, Prymlewicz 7, Papaj, Kondratiuk 1, Wróbel 3, Adamczyk 3.

Energa MKS: Tatar, Zakreta - Krytski 3, Bożek, Adamczak 3, Kobusiński 1, Drej 2, Klopsteg, Misiejuk 1, Grozdek 1, Kniazew 8, Wojdak 8, Czerwiński 1, Bałwas 4.

Također, jučer su nastupili i Marko Panić i Nikola Prce koji su u pobjedi Azotyja nad Spojnia Gdynijom rezultatom 40:25 postigli dva odnosno jedan gol.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-