Dijamantu ti si ovo zaslužio: Džeko nominovan za Zlatnu loptu

09.10.2017 u 14:34

France Football je objavio imena 15 nominovanih igrača za Zlatnu loptu, a među njima se nalazi i naš napadač Edin Džeko, koji je prethodne sezone bio najbolji strijelac Serije A.

Dijamantu ti si ovo zaslužio: Džeko nominovan za Zlatnu loptu

Prethodne sezone nagradu je osvojio Cristiano Ronaldo, što je bila njegova četvrta Zlatna lopta u karijeri, a on je i ove sezone najveći favorit za osvajanje ove laskave nagrade.

Prvih 15 igrača koji su nominovanu za Zlatnu loptu su:

Neymar (FC Barcelona/Paris Saint-Germain), Luka Modrić (Real Madrid), Paulo Dybala (Juventus), Marcelo (Real Madrid), N'Golo Kante (Chelsea), Luis Suarez (FC Barcelona), Jan Oblak (Atletico Madrid), Philippe Coutinho (Liverpool), Dries Mertens (Napoli), Sergio Ramos (Real Madrid), Kevin De Bruyne (Manchester City), Robert Lewandowski (Bayern Munich), David de Gea (Manchester United), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Edin Džeko (AS Roma)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 2 28
2. NK Široki Brijeg 8 1 3 25
3. FK Željezničar 8 1 3 25
4. FK Sarajevo 6 2 4 20
5. FK Mladost DK 5 4 3 19
6. FK Krupa 5 4 3 19
7. FK Borac 5 2 5 17
8. FK Radnik 4 2 6 14
9. NK Gošk 4 1 7 13
10. NK Čelik 3 1 8 10
11. FK Sloboda 2 3 7 9
12. NK Vitez 1 2 9 5
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
2
2
21.10
15:00
Čelik
Borac
1
0
21.10
15:00
Krupa
Radnik
1
1
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
3
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
0
1
Premijer Liga BiH
13. kolo
28.10
13:30
Krupa
Vitez
-
-
28.10
13:30
Radnik
Sloboda
-
-
28.10
16:30
Željezničar
Mladost DK
-
-
29.10
16:30
Široki Brijeg
Zrinjski
-
-
29.10
17:30
Borac
Gošk
-
-
29.10
19:00
Sarajevo
Čelik
-
-