Miralem Pjanić zadao glavobolje Maxu Allegriju

17.04.2018 u 11:24

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić se povrijedio na prethodnoj utakmici Juventusa protiv Sampdorije i njegov nastup u derbiju protiv Napolija sljedećeg vikenda je pod znakom sumnje.

Miralem Pjanić zadao glavobolje Maxu Allegriju

Pjanić će sigurno propustiti duel sa Crotoneom koji se igra sredinom sedmice, a Max Allegri, trener Juventusa se nada da će se oporaviti za duel sa Napolijem koji se igra sljedećeg vikenda.

Juventusov ljekarski tim ne želi da rizikuje sa njegovim povratkom čime bi rizikovali da se situacija pogorša što bi za posljedicu moglo imati to da bi mogao propustiti i duel sa Romom u finalu Kupa Italije 9. maja.

Umjesto njega, za duel sa Crotoneom će konkurisati Rodrigo Bentancur.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0