(FOTO) Sramotan odaziv građana na dočeku zlatnih odbojkaša

08.10.2015 u 18:46 Piše: Sport1.ba

Reprezentativci Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci, koji su jučer postali evropski prvaci deveti puta zaredom, stigli su danas u Sarajevo, a doček je bio organizovan ispred Opštine Novi Grad.

(FOTO) Sramotan odaziv građana na dočeku zlatnih odbojkaša
Zlatni odbojkaši ipak nisu dobili doček kakav itekako zaslužuju te se okupilo tek stotinjak građana, uglavnom porodica odbojkaša.

Podsjećamo, u finalnom meču izabranici Mirze Hrustemovića jučer su savladali domaću reprezentaciju sa 3:0 u setovima (25:22, 25:19, 25:23) i na taj način potvrdili da su apsolutni vladari Evrope.

Zlatna imena naših šampiona: Sabahudin Delalić, Dževad Hamzić, Asim Medić, Safet Alibašić, Beniz Kadrić, Ermin Jusufović, Muhamed Kapetanović, Nizam Čančar, Ismet Godinjak, Adnan Manko, Mirzet Duran i Adnan Kešmer.

U fotogaleriji pogledajte kako je to izgledalo.

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 2 28
2. NK Široki Brijeg 8 1 3 25
3. FK Željezničar 8 1 3 25
4. FK Sarajevo 6 2 4 20
5. FK Mladost DK 5 4 3 19
6. FK Krupa 5 4 3 19
7. FK Borac 5 2 5 17
8. FK Radnik 4 2 6 14
9. NK Gošk 4 1 7 13
10. NK Čelik 3 1 8 10
11. FK Sloboda 2 3 7 9
12. NK Vitez 1 2 9 5
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
2
2
21.10
15:00
Čelik
Borac
1
0
21.10
15:00
Krupa
Radnik
1
1
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
3
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
0
1
Premijer Liga BiH
13. kolo
28.10
13:30
Krupa
Vitez
-
-
28.10
13:30
Radnik
Sloboda
-
-
28.10
16:00
Borac
Gošk
-
-
28.10
16:30
Željezničar
Mladost DK
-
-
29.10
16:30
Široki Brijeg
Zrinjski
-
-
29.10
19:00
Sarajevo
Čelik
-
-