Švedska objavila konačan spisak fudbalera za Svjetsko prvenstvo

16.05.2018 u 13:36

Većina reprezentacija objavila je preliminarne spiskove reprezentacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji

Švedska objavila konačan spisak fudbalera za Svjetsko prvenstvo Foto: EPA

Janne Andersson, selektor reprezentacije Švedske, odabrao je 23 fudbalera koja će nastupati na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Među pozvanim fudbalerima nalazi se i fudbaler Manchester Uniteda Victor Lindelof, te fudbaler Leipziga Emil Forsberg i napadač Celte John Guidetti.

Među pozvanim reprezentativcima nema Zlatan Ibrahimovića.

Na spisku se nalaze: Robin Olsen, Kristoffer Norfdelft, Karl-Johan Johnsson, Andreas Granqvist, Victor Lindelof, Mikael Lustig, Ludwig Augustinsson, Pontus Jansson, Emil Krafth, Filip Helander, Martin Olsson, Sebastian Larsson, Gustav Svensson, Albin Ekdal, Emil Forsberg, Viktor Claesson, Jimmy Durmaz, Marcus Rohden, Oscar Hiljemark, Marcus Berg, John Guidetti, Isaac Kiese Thelin i Ola Toivonen.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0