(VIDEO) Izgorio šampionski autobus: Igrači Crvene zvezde iskakali iz vozila

20.05.2018 u 08:37

Autobus fudbalera Crvene zvezde se zapalio.

(VIDEO) Izgorio šampionski autobus: Igrači Crvene zvezde iskakali iz vozila

Zvezdini fudbaleri su sa stadiona poslije utakmice sa Voždovcem, izašliu otvorenom autobusu ispraćeni sa više hiljada navijača.

Proslava je trebalo da bude nastavljena, ali tokom cijele rute su se palile baklje, što među navijačim, što među fudbalerima.

Crvena zvezda je titulom krunisala odličnu sezonu u kojoj je stigla do šesnaestine finala Evropske lige.

Pogledajte videoprilog.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 6 3 1 21
2. FK Željezničar 6 3 1 21
3. HŠK Zrinjski 6 1 3 19
4. NK Široki Brijeg 4 5 1 17
5. FK Sloboda 5 2 3 17
6. FK Radnik 3 4 3 13
7. NK Čelik 3 4 3 13
8. FK Krupa 2 5 3 11
9. FK Mladost DK 2 4 4 10
10. FK Tuzla City 2 2 6 8
11. NK Gošk 1 3 6 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 6 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2