Ćosić i Ramljak kadetski prvaci BiH u stonom tenisu

12.03.2018 u 16:00

Vitežanka Dora Ćosić i Sarajlija Toni Ramljak novi su kadetski prvaci Bosne i Hercegovine u stonom tenisu.

Ćosić i Ramljak kadetski prvaci BiH u stonom tenisu

Ćosić, članica Stonoteniskog kluba CM iz Viteza i Ramljak, član sarajevskog STK Aladža, postali su prvaci države, iako još uvijek spadaju u kategoriju mlađih kadeta.

Do titula kadetskih prvaka mladi stonoteniseri došli su proteklog vikenda na državnom kadetskom prvenstvu, koje se igralo u Ilijašu 10. i 11. marta.

Dora Ćosić je na ovom takmičenju pokazala veliki talenat, osvojivši odličja u čak tri kategorije.

Osim zlata u pojedinačnoj konkurenciji kadetkinja, u paru sa Džanom Biogradlić (STK Spin 2012) osvojila je zlato u kategoriji kadetkinja, te bronzu u kategoriji mješovitih dublova, u paru s Vladimirom Pandurevićem (STK Banja Luka).

Zlato u kategoriji mještovitih dublova osvojili su Marko Šimunović (STK Mostar) i Marija Gnjatić (STK Prijedor).

- Rezultati prvenstva:

Kadeti pojedinačno:
1. Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)
2. Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”,Banja Luka )
3. Marko Šimunović (STK “Mostar”,Mostar)
3. Senad Kmetaš (STK “Bugojno”,Bugojno)

Kadetkinje pojedinačno:
1. Dora Ćosić (STK “CM”,Vitez)
2. Marija Gnjatić (STK “Prijedor”,Prijedor)
3. Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”,Ilijaš)
3. Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”, Sarajevo)

Kadeti dubl:
1. Marko Šimunović (STK “Mostar”,Mostar)/Hamza Kamenjaš (STK “Hašim Spahić”,Ilijaš)
2. Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”,Banja Luka)/Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)
3. Senad Kmetaš (STK “Bugojno”, Bugojno)/Miralem Forić (STK “Bugojno”,Bugojno)
3. Dario Pejić (STK “Borac”,Banja Luka)/ Benjamin Zijadić (STK “Stens”,Sarajevo)

Kadetkinje dubl:
1. Dora Ćosić (STK “CM”,Vitez)/Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)
2. Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)/Marija Gnjatić (STK “Prijedor”, Prijedor)
3. Sara Hamzakadić (STK “Bugojno”,Bugojno)/Merjem Mešan (STK “Bugojno”,Bugojno)
3. Selma Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)/Iman Suljić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)

Mix dubl:
1. Marko Šimunović (STK “Mostar”, Mostar)/Marija Gnjatić (STK “Prijedor”,Prijedor)
2. Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)/ Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)
3. Hamza Kamenjaš (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)/Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)
3.  Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”, Banja Luka)/Dora Ćosić (STK “CM” ,Vitez)

Izvor: fena.ba

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0