CSKA moskva

(VIDEO) Šunjićev Dynamo slavio u moskovskom derbiju

Dynamo je u 25. kolu savladao CSKA u gostima sa 2:1.

Arsenal i Atletico završili posao za poluvrijeme, Lulić načeo Salzburg

Odigrane su prve četiri utakmice 1/4 finala Evropske lige.

Crvena zvezda porazom završila sezonu u Euroligi

Košarkaši Crvene zvezde porazom su završili sezonu u Euroligi.

(VIDEO) Katastrofa Rusa u Londonu, Lacazette po četvrti put trese mrežu Akinfeeva

Arsenal vodi sa 4:1 protiv CSKA

(VIDEO) Velemajstorski potez Ramseya za treći gol Arsenala

Arsenal vodi sa 3:1.

(VIDEO) Lacazette vratio prednost Arsenalu

Od 23. minute Arsenal ponovo vodi na Emirates stadionu

(VIDEO) Pljušte golovi na početku: Arsenal i CSKA po jednom pogodili

Sjajne utakmice gledamo večeras na četiri terena

CSKA iznenadio Lyon, Salzburg sačuvao prednost

CSKA Moskva i Salzburg su posljednja dva tima koja su obezbijedila plasman u četvrtfinale Evropske lige.

CSKA razbio ''Ponos Izraela''

Košarkaši CSKA razbili su večeras u Tel Avivu Maccabi u meču 24. kola Eurolige.

Dzagoev presudio Crvenoj zvezdi, a moglo je biti drugačije

CSKA iz Moskve savladao je večeras na svom terenu u revanš meču 1/16 finala Europske lige Crvenu zvezdu sa 1:0.

(FOTO) Kakva parola navijača CSKA upućena ''Delijama''

U toku je revanš utakmica 1/16 finala Europa lige između CSKA Moskve i Crvene zvezde.

(VIDEO) Dzagoev u sudijskoj nadoknadi doveo CSKA u vodstvo

CSKA u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena poveo protiv Crvene zvezde.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-