džudo

Larisa Cerić: Želim nadmašiti prošlogodišnji rezultat

Naša najbolja džudistkinja Larisa Cerića ovu takmičarsku godinu otvorila je novim državnim titulama, te zlatom u Ekaterinburgu i srebrom u Antaliji

Više od sporta: Džudistkinja Srbije u Sarajevu odustala od borbe protiv predstavnice Kosova

Odbila se takmičiti protiv reprezentativke Kosova

Svjetski broj jedan za Sport1: Najbolja godina u životu za mene

Svjetski broj jedan za naš portal na kraju 2017. godine

Crnogorac: Godina iz snova za bosanskohercegovački džudo

Najbolje bosanskohercegovačke džudašice Larisa Cerić i Aleksandra Samardžić sjajnim nastupima na svjetskom Masters turniru u ruskom St. Petersburgu okončale su najuspješniju sezonu u historiji ovog sporta u našoj zemlji.

Aleksandra Samardžić za Sport1: Najuspješnija sezona u karijeri

Novom bronzom sa velikih takmičenja bosanskohercegovačka džudistkinja, Aleksandra Samardžić, nastavila je niz sjajnih rezultata u ovoj sezoni.

Petar Zadro prvi na tatamiju: Poraz od reprezentativca Srbije u četvrtfinalu

Danas je počelo Evropsko prvenstvo za džudiste do 23 godine u Podgorici, a prvi na tatami od reprezentativaca BiH izašao je Petar Zadro.

Sutra počinje U23 prvenstvo Evrope: BiH sa jedanaest predstavnika

U Podgorici sutra počinje Evropsko prvenstvo za džudiste do 23 godine, a Bosna i Hercegovina će imati 11 predstavnika.

Šest reprezentativaca BiH danas nastupalo na Svjetskom prvenstvu

Trećeg dana takmičenja na Svjetskom prvenstvu za juniore Bosna i Hercegovina ima šest predstavnika.

Aleksandra Samardžić srebrena na Evropskom prvenstvu

Bosanskohercegovačka džudistkinja Aleksandra Samardžić osvojila je srebrenu medalju na Evropskom džudo prvenstvu do 23 godine, koje je održano u slovačkoj Bratislavi.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0