EYOF

Ski kup ''Srebrena lisica'' počinje danas na Bjelašnici

Skijaški klub Bjelašnica danas na olimpijskoj Bjelašnici organizirat će 11. kup "Srebrena lisica", koji se nalazi u zvaničnom kalendaru takmičenja u alpskom skijanju Skijaškog saveza Bosne i Hercegovine.

EYOF 2019 potpisao sporazum o saradnji sa Hoću.ba i fondacijom Networks

Danas je u Networksu potpisan Memorandum o zajedničkoj suradnji od strane direktora EYOF-a 2019, Senahida Godinjaka, direktorice Networks-a Bojane Škrobić – Omerović i direktora Inkubatora društvenih inovacija „Munja“, Jana Zlatana Kulenovića.

Road to EYOF 2019 počinje FIS trkom ''Jahorina 2018''

Šesnaesta po redu FIS trka "Jahorina 2018" održat će se ovog vikenda na Jahorini što će biti ujedno i testno takmičenje za Evropski omladinski olimpijski festival (EYOF) koji će 2019. godine biti održan u Sarajevu i u Istočnom Sarajevu.

Na Jahorini predstavljen EYOF 2019 i maskota ''Groodvy"

Evropski zimski omladinski olimpijski festival - EYOF 2019. i maskota tog olimpijskog događaja ''Groodvy'' predstavljeni su danas na planini Jahorina, na kojoj je i zvanično otvorena zimska sezona.

Kadeti BiH danas protiv Hrvatske za polufinale EYOF-a

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine sastat će se s Hrvatskom u četvrtfinalu EYOF-a.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine sa optimizmom putuje na Olimpijske igre mladih u Gyor

Olimpijski komitet BiH je danas organizovao konferenciju za medije povodom učešća reprezentacije BiH na predstojećim Olimpijskim igrama mladih (EYOF), koje će biti održane u mađarskom Gyoru.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 20 6 5 66
2. FK Željezničar 18 6 7 60
3. FK Sarajevo 17 5 9 56
4. NK Široki Brijeg 16 7 8 55
5. FK Radnik 12 8 11 44
6. FK Krupa 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 11 9 11 42
2. NK Gošk 12 6 13 42
3. FK Sloboda 9 9 13 36
4. FK Borac 9 8 14 35
5. NK Čelik 7 4 20 25
6. NK Vitez 3 6 22 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0