fk krupa

Premijerligaši traže finale entitetskog Kupa

Sutra od 17,00 igraju se revanš utakmice polufinala Kupa Republike Srpske.

Poznato ko prenosi finale Kupa Bosne i Hercegovine u fudbalu

Utakmice na programu 2. i 9. maja.

(VIDEO) Pogledajte slavlje fudbalera Krupe nakon pobjede nad Željezničarom

Ekipa Krupe ja u okviru 6. kola Lige za prvaka savladala Željezničar sa 2:0.

(VIDEO) Krupa - Željezničar 2:0

Fudbaleri Željezničara su jučer na gostovanju kod Krupe izgubili rezultatom 2:0.

(UŽIVO) FK Krupa - FK Željezničar

Fudbaleri Krupe ugostit će danas Željezničar u susretu 28. kola Premijer lige BiH.

Ilić: Željezničar je favorit, ali ne idemo sa bijelom zastavom

U Krupi zadovoljni ishodom žrijeba

Poznat domaćin prve utakmice finala Kupa BiH

Određen domaćin prve finalne utakmice Kupa BiH u fudbalu

Krupa prvi finalista Kupa BiH

Fudbaleri Krupe potvrdili su veliku pobjedu protiv Zvijezde 09 i na svom terenu sa 2:0.

Krupa se ograničila na defanzivu

Fudbaleri Krupe i Zrinjskog otišli su na poluvrijeme pri rezultatu 0:0

Starčević: Oni su igrali, mi postizali golove

Trener Krupe nakon ubjedljivog trijumfa u prvom meču Kupa BIH.

Zrinjski i Široki Brijeg jednom nogom u finalu Kupa Bosne i Hercegovine

Juniori Zrinjskog i Širokog Brijega slavili su ubjedljive pobjede danas u prvim mečevima polufinala Omladinskog kupa BiH

(VIDEO) Bilo im dovoljno 90 minuta: Krupa deklasirala Zvijezdu, sa obje noge zakoračila u finale Kupa BiH

Fudbaleri Krupe pobijedili su rezultatom 4:0 Zvijezdu u Etno selu Stanišići, čime su praktično nakon samo 90 minuta postali prvi finalista Kupa BiH.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-