fk krupa

(VIDEO) Mladost vodi protiv Krupe pogotkom Ramovića

(VIDEO) Komična situacija u Krupi: Isaković pokušavao izvesti slobodan udarac, vjetar mu 'nije dao'

Starčević: Nadam se da Krupa neće igrati samo jednu sezonu Premijer lige

U prostorijama stadiona FK Krupa održana je konferencija za novinare, pred duel sa FK Mladost Doboj Kakanj, koji će se odigrati u nedjelju od 17:30 sati na stadionu u Krupi na Vrbasu.

Postavljene stolice na stadionu Krupe

Čelnici Krupe, novog člana Premijer lige BiH, uspeli su da ispune uslove za licencu kada je u pitanju kapacitet stadiona šest dana pred start sezone, pošto su na novoizgrađenoj južnoj tribini postavljene stolice.

Fudbaleri Krupe savladali Tekstilac

VIDEO: Krupa na Zlatiboru remizirala sa Javorom

Fudaleri Krupe su na Zlatiboru odigrali novi prijateljski susret u okviru priprema za narednu sezonu Prmeijer lige BiH.

Krupa savladala Spartak, Redžić i Mirković pogađali za pobjedu

Fudbaleri Krupe užurbano se spremaju za premijeni nastup u Premijer ligi BiH.

Krupa savladala srbijanskog Superligaša

Liga 12: Derbi između Želje i Sarajeva na Mojoj TV, četiri utakmice u direktnom prenosu

Marušić umjesto u Slaviju otišao u Krupu

Fudbaleri Krupe otputovali na Zlatibor

Krupa dovela bivše igrače vječitih sarajevskih rivala

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0