fk krupa

(FOTO/VIDEO) Željezničar slavio nakon četiri kola: Novajlije odvele Plave do pobjede

(VIDEO) Krupa iz penala stigla do poravnanja na Grbavici

Željezničar na Grbavici igra utakmicu osmog kola Premijer lige BiH, a protivnik Plavima je ekipa Krupe.

(VIDEO) Debi iz snova za Križmana, eurogolom doveo Plave u vodstvo protiv Krupe

Željezničar na Grbavici igra utakmicu osmog kola Premijer lige BiH, a protivnik Plavima je ekipa Krupe.

Starčević: Na Grbavicu opušteno

Novo pojačanje za Krupu: Saša Kajkut se vratio u 'bh. Premiership'

Starčević: 'Na Grbavicu dolazimo rasterećeni, nemamo šta izgubiti'

Ekipa Krupe na Vrbasu, debitant u elitnom rangu našeg fudbala, najprijatnije je iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone u Premijer ligi BiH.

Džeko iz Krupe na meti holandskih i belgijskih klubova

Kru­pa je hit Pre­mi­jer li­ge BiH. Ako je na­kon prva dva, tri ko­la i bi­la izne­na­đe­nje, po­sli­je se­dam odi­gra­nih run­di vi­še ni­je. Čet­vrta po­zi­ci­ja, uz opas­ku da je mo­glo iz­gle­da­ti sve i lje­pše da je bi­lo ma­lo kon­cen­tra­ci­je i sre­će u po­je­di­nim me­če­vi­ma.

"Vjerujem da možemo izboriti povoljan rezultat u Širokom Brijegu"

(FOTO) Juniori Krupe savladali Olimpic u gostima, dva pogotka Tatića

Za razliku od kadeta Olimpica u juniorskoj utakmici uspješniji su bili gosti iz Krupe, koji su identičnim rezultatom savladali domaćine. Konačan rezultat glasio je 2:0.

(FOTO) Kadeti Olimpica predvođeni Vladavićem savladali Krupu

Kadeti Olimpica su lakše nego je to očekivano savladali ekipu Krupe rezultatom 2:0.

(VIDEO) Pogledajte najinteresantnije detalje sa susreta Krupe i Sarajeva u okviru OPL

Omladinci FK Krupa i FK Sarajevo u srijedu su odigrali utakmice u okviru 4. kola Premijer Omladinske lige

Starčević: Nadam se pobjedi protiv Olimpica

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-