fk krupa

Sarajevo se iz Krupe vraća s polovičnim uspjehom

Starčević nakon poraza: 'Paradžik najbolje zna da li je bio penal'

FK Sarajevo je u četvrtom kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine savladalo Krupu rezultatom 3:2, a do pobjede su stigli u posljednjim minutama utakmice.

(FOTO/VIDEO) Infarkt završnica na Koševu pripala Sarajevu

(UŽIVO) FK Sarajevo - FK Krupa

Prvi strijelac BHT Premijer lige: Nadam se golu i protiv Sarajeva

"Ova utakmica je veliki izazov za našu mladu ekipu, ali nadamo se da se iz Sarajeva vraćamo neporaženi"

Ulaznice za utakmicu na Koševu od danas u prodaji

Fudbalski klub Sarajevo ugostit će FK Krupa na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović-Hase” u sklopu 4. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine 2016/17. Utakmica na našem najvećem stadionu se igra u srijedu, 10. augusta, sa početkom u 17.30 sati.

Radniku bod protiv Krupe u sudijskoj nadoknadi

Krupa slavila u derbiju novajlija, Vitez i Mladost DK bez pobjednika

Pored malog sarajevskog derbija između Olimpica i Željezničara, danas su odigrane još dvije utakmice drugog kola BHT Premijer lige.

FK Krupa: Ekipa iz Jajca je u euforiji, ali i mi se nešto pitamo

Fudbalski klub Krupa igra utakmicu protiv NK Metalleghe iz Jajca. Utakmica se igra na stadionu Pirota u Travniku u 17:30 h gdje je NK Metalleghe domaćin.

(VIDEO) Rahimić ogorčen na suđenje Bjelice: Menadžer Mladosti zaradio isključenje

(VIDEO) Koljić poravnao s bijele tačke

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-