fk mladost

Mladost uvjerljivo savladala Bosna Semu

Mladost savladala Borac, na probi dva igrača iz Sarajeva i Olimpica

Mladost pojačao bivši stoper Olimpica

Bivši igrač Olimpica, Ervin Jusufović, u narednoj sezoni nastupat će za ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Liga 12: Derbi između Želje i Sarajeva na Mojoj TV, četiri utakmice u direktnom prenosu

(FOTO) Mladost savladala Željezničar na Kupresu

Šećerović: U Mladosti vlada sjajna atmosfera

FK Mladost iz Dobija kod Kaknja je izvršio prozivku i krenuo u nove pripreme za ligu 12. Na prozivci se pojavilo čak osam novih fudbalera među kojima je i devetnaestogodišnji Amer Šećerović.

Osam novih igrača u Mladosti, Rahimić želi u borbu za vrh

Nakon jednomjesečnog odmora koji je uslijedio nakon susreta protiv Čelika na Bilinom polju, igrači Mladosti su se danas (13. juni 2016. godine) okupili u klupskom salonu gdje su Rahimić i Šabić izvršili prozivku, a potom je održan i prvi trening.

VIDEO: Mladost dovela još jednog igrača iz Srbije

Mladost iz Doboja kod Kaknja vrijedno radi na ojačanju ekipe za narednu sezonu Lige 12.

Mladost dovela dva pojačanja

Rahimić: Vjerujem da ćemo i mi i Čelik u meč ući rasterećeno u nadi da odigramo što bolji susret

Rahimić i Dilaver: Pobjedom protiv Zrinjskog odužiti se navijačima za podršku

Mladost će u okviru 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na domaćem terenu ugostiti lidera premijerligaške tabele, ekipu Zrinjskog.

(FOTO/VIDEO) Leon Benko savladao Mladost na Koševu i približio Sarajevo Evropi

Fudbalski klub Sarajevo danas je ugostio Mladost u okviru 28. kola BHT Premijer lige i na kraju nešto teže od očekivanog slavio s 2:1.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-