fk mladost

Rahimić: Na Pecaru idemo puni optimizma

Fudbaleri Mladosti večeras prvi put gostuju na Pecari. Domaćin je sastav Širokog Brijega, a posljednji trening pred polazak za jug Bosne i Hercegovine, “crveni” su odradili na Kamberovića polju.

NK Široki Brijeg: Pobjedom obilježiti Musin povratak

Slaven Musa, vratio se za „kormilo“ Širokog Brijega i - najavio pobjedu u nedjeljnom prvenstvenom dvoboju protiv Mladosti.

FK Mladost DK: Optimizam pred gostovanje Veležu i Širokom Brijegu

Igrači i stručni štab ekipe Mladosti iz Doboja kod Kaknja nakon prve premijerligaške pobjede protiv ekipe Željezničara u prošlom kolu s dosta optimizma dočekuje naredna dva susreta u kojima gostuju Veležu i Širokom Brijegu.

(FOTO) Željini juniori sa lakoćom savladali goste iz Doboja kod Kaknja

Juniori Željezničara nakon sjajne partije u Tuzli i pobjede protiv Slobode danas su na svom terenu savladali juniore Mladosti iz Doboj Kaknja, rezultatom 2:0.

(FOTO) Željini kadeti ubjedljivi protiv Mladosti

Kadeti FK Željezničar danas su bez većih problema savladali ekipu FK Mladost Doboj Kakanj rezultatom 3:0 (1:0).

VIDEO: Fudbaleri Mladosti proslavili prvu historijsku pobjedu u Premijer ligi BiH

VIDEO: Haris Dilaver krvnik Željezničara, sada je 2:1 za Mladost

VIDEO: Dilaver donio erupciju oduševljenja na Kamberovića polju

LIVE: Premijer liga BiH 30.08.2015.

90' 

Paradžik glavni sudija na Koševu, u Zenici Jakupović

Komitet za sudije i suđenje odredio je službena lica za naredno kolo BHT Premijer lige.

Rezime 5. kola Premijer lige: Novi posrtaj šampiona, nove smjene trenera

BHT Premijer liga: Gostujuća pobjeda Slobode u Bijeljini, remi Viteza i Mladosti

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0