fk mladost

(VIDEO) Utakmica u Bijeljini završena nakon nekoliko prekida: Igrači 'plivali' po terenu

Tušanj i Pecara u centru pažnje, Sarajevo želi vratiti mir, Olimpic prve bodove

Pred nama je već četvrto kolo Premijer lige BiH. Liga 12 se zahuktava, a iako mnogi tvrde da će se pravo stanje vidjeti za par kola, čini se da će upravo rezultati na početku sezone određivati i konačan plasman na tabeli nakon 22. kola.

Rahimić: Vjerujem da možemo ostati neporaženi u Bijeljini

Bašić: Mladost je primjer za sve ostale u bh. fudbalu

U posljednjem susretu trećeg kola BH Telecom Premijer lige BiH ekipa Mladosti je rezultatom 3:2 savladala Metalleghe BSI iz Jajca, a golove za dobojski tim postigli su Asanović i dva puta Brkić.

Rahimić: Pobjedom protiv Metalleghea krenuti prema vrhu tabele

Svoj prvi susret pred domaćom publikom u novoj sezoni Premijer lige BiH ekipa Mladosti će igrati u nedjelju protiv novajlije u elitnom ragu bh.takmičenja, ekipe Metalleghea BSI iz Jajca. Nakon dva gostujuća remija (Krupa i Vitez) ekipa Ibre Rahimića ima imperativ pobjede.

(VIDEO) Rahimić ogorčen na suđenje Bjelice: Menadžer Mladosti zaradio isključenje

(VIDEO) Koljić poravnao s bijele tačke

(VIDEO) Mladost vodi protiv Krupe pogotkom Ramovića

(VIDEO) Komična situacija u Krupi: Isaković pokušavao izvesti slobodan udarac, vjetar mu 'nije dao'

Pavlović napustio Mladost

Bivši junior Sarajeva prelazi u Mladost

Mladost uvjerljivo savladala Bosna Semu

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0