fk radnik

Premijerligaši traže finale entitetskog Kupa

Sutra od 17,00 igraju se revanš utakmice polufinala Kupa Republike Srpske.

(VIDEO) Žižović: Zrinjski je najorganizovaniji i najbolji naš klub

Trener Radnika, Mladen Žižović, pred duel sa Zrinjskim

(VIDEO) Široki Brijeg- Radnik 1:1

Široki Brijeg i Radnik su u poslijednjem meču ovog kola podijelili bodove na Pecari

(VIDEO) Širokobriježani tražili penal, nisu ga dobili

Široki Brijeg i Radnik su odigrali 1:1 u posljednjoj utakmici 5. kola Lige za prvaka.

Radnik jači za tri igrača

Nakon remija sa Krupom, fudbaleri Radnika okrenuli su se narednoj utakmici, u kojoj će snage odmjeriti sa Širokim Brijegom.

(VIDEO) Žižović: Ovo je najrealniji rezultat

Fudbaleri Radnika odigrali su danas bez pobjednika protiv Krupe u Bijeljini.

(VIDEO) Radnik i Krupa remizirali na Gradskom stadionu

Pogledajte golove sa meča Radnika i Krupe

Iskusni fudbaler produžio ugovor sa Radnikom

Dogovoren nastavak saradnje

ANKETA| Glasajte za najboljeg pojedinca utakmice između Željezničara i Radnika

Željezničar je savladao ekipu Radnika na Grbavici rezultatom 2:1 i tako zadržao čelnu poziciju na tabeli Premijer lige BiH.

Zec i Srećković spremni za gostovanje Željezničaru

Fudbaleri Radnika u subotu gostuju Željezničaru u okviru 25. kola Premijer lige BiH

Opljačkane prostorije bijeljinskog Radnika

Lopovi su provalili u prostorije fudbalskog kluba Radnik u Bijeljini, odakle su tokom noći odnijeli laptop i kompjutersku opremu.

Žižović: Ostaje nam da se što bolje spremimo za meč u Sarajevu

Radnik iza sebe ostavio fudbalski spektakl protiv Partizana.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-