fk radnik

VIDEO: Petrović nametnuo žestok ritam rada na pripremama

Pripreme Radnika počele su tokom sedmice, a trener osvajača Kupa BiH nametnuo je žestok tempo na samom početku.

Novo pojačanje Radnika: Dat ćemo sve od sebe da ponovimo uspjeh, to se od nas očekuje

Grad Bijeljina nagradio fudbalere i fudbalerke FK Radnik

Prvi trening Radnika odradilo 16 igrača, predstavljena i prva pojačanja

Radnik pronašao zamjenu za Avdukića

Doskorašnji kapiten i golman Slavije Mladen Lučić novo je pojačanje bijeljinskog Radnika.

Slavko Petrović sutra proziva, Radnik u novu sezonu sa izmijenjenim sastavom

Nakon najuspješnije sezone u historiji Radnika, nije bilo vremena ni za sumiranje utisaka, a novi izazovi kucaju na vrata.

Iz Radnika poručuju: Nema mjesta panici

Obradović ipak ostaje u bijeljinskom Radniku

Iako su se tokom posljednjih dana pojavile informacije da bi napadač Marko Obradović mogao napustiti Radnik i iz Bijeljine preći u Shakhter Karagandy, čini se da od tog transfera neće biti ništa.

Radnik sutra igra finale Kupa RS protiv Slobode, vrijedne nagrade za navijače

Slavko Petrović ostaje u Radniku još dvije godine

(VIDEO) Pas nakratko prekinuo utakmicu između Radnika i Slobode

(FOTO/VIDEO) Radnik 'razmontirao' Slobodu za prvi trofej u historiji kluba!

Fudbaleri Radnika osvojili su večeras Kup BiH, pošto su u Bijeljini u revanš susretu najmasovnijeg bosanskohercegovačkog takmičenja rezultatom 3-0 deklasirali Slobodu. Radnik će tako predstavljati našu zemlju u Evropskoj ligi.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1