fk radnik

Petrović i Obradović složni: Beroe je protivnik po mjeri

Pobjednici Kupa BiH, fudbaleri Radnika, u prvom kolu kvalifikacija za Evropsku ligu sastat će se sa bugarskim predstavnikom Beroe iz Stare Zagore, odlučeno je žrijebom koji je jučer održan u Nionu.

Martinović: Težak protivnik, ali na nama je da se borimo

Dušan Martinović je pojačanje Radnika na sredini terena, koji bi svojim kvalitetom i iskustvom trebao doprinijeti igri Radnika kako u Ligi Evrope, tako i domaćim takmičenjima. Kao igrač Borca iz Čačka i Jagodine je imao priliku da osjeti draž evropskih utakmica.

Težak posao za bh. klubove u okviru 'Evropa lige'

Senedin Oštraković stigao u Bijeljinu

Poslije Mladena Lučića dvogodišnji ugovor sa Radnikom je potpisao i Senedin Oštraković, doskorašnji golman Borca.

Radnik doveo bivšeg fudbalera Viteza i Zrinjskog

Radnik savladao Slogu u okviru priprema za Evropu

Radnik doveo pojačanja iz Jagodine i Čelika

VIDEO: Petrović nametnuo žestok ritam rada na pripremama

Pripreme Radnika počele su tokom sedmice, a trener osvajača Kupa BiH nametnuo je žestok tempo na samom početku.

Novo pojačanje Radnika: Dat ćemo sve od sebe da ponovimo uspjeh, to se od nas očekuje

Grad Bijeljina nagradio fudbalere i fudbalerke FK Radnik

Prvi trening Radnika odradilo 16 igrača, predstavljena i prva pojačanja

Radnik pronašao zamjenu za Avdukića

Doskorašnji kapiten i golman Slavije Mladen Lučić novo je pojačanje bijeljinskog Radnika.

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2