fk radnik

Remi Radnika i Voždovca u pripremnoj utakmici

U prijateljskoj utakmici odigranoj u sportskom centru FSS u Staroj Pazovi prvotimci Radnika su remizirali sa ekipom Voždovca. Pogodak za Radnik postigao je Joco Stokić u 11. minutu iz jedanaesterca.

Rakitić najavio dolazak u Bijeljinu

Radnik se pridružio Borcu u finalu

Pioniri Radnika iz Bijeljine pobijedili su danas u Zenici ekipu Širokog Brijega sa 1:0 u polufinalu završnice Pionirskog prvenstva Bosne i Hercegovine.

Petrović i Obradović složni: Beroe je protivnik po mjeri

Pobjednici Kupa BiH, fudbaleri Radnika, u prvom kolu kvalifikacija za Evropsku ligu sastat će se sa bugarskim predstavnikom Beroe iz Stare Zagore, odlučeno je žrijebom koji je jučer održan u Nionu.

Martinović: Težak protivnik, ali na nama je da se borimo

Dušan Martinović je pojačanje Radnika na sredini terena, koji bi svojim kvalitetom i iskustvom trebao doprinijeti igri Radnika kako u Ligi Evrope, tako i domaćim takmičenjima. Kao igrač Borca iz Čačka i Jagodine je imao priliku da osjeti draž evropskih utakmica.

Težak posao za bh. klubove u okviru 'Evropa lige'

Senedin Oštraković stigao u Bijeljinu

Poslije Mladena Lučića dvogodišnji ugovor sa Radnikom je potpisao i Senedin Oštraković, doskorašnji golman Borca.

Radnik doveo bivšeg fudbalera Viteza i Zrinjskog

Radnik savladao Slogu u okviru priprema za Evropu

Radnik doveo pojačanja iz Jagodine i Čelika

VIDEO: Petrović nametnuo žestok ritam rada na pripremama

Pripreme Radnika počele su tokom sedmice, a trener osvajača Kupa BiH nametnuo je žestok tempo na samom početku.

Novo pojačanje Radnika: Dat ćemo sve od sebe da ponovimo uspjeh, to se od nas očekuje

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-