fk radnik

Radnik odbio zahtjev Slobode za odgodom termina utakmica Kupa BiH

Petrović: U susret sa Rudarom ulazimo motivisani i spremni

U subotu se u 27. kolu Premijer lige na Gradskom stadionu u Bijeljini sastaju ekipe Radnika i Rudara. Iako obje ekipe u utakmicu ulaze rasterećene, motiva ni na jednoj strani neće nedostajati.

Sarajevo nudi 20.000 KM novom treneru?

Stanko Ostojić: Ostao nam je još jedan korak do nevjerovatnog uspjeha

Juniori Sarajeva zaustavljeni u Bijeljini: Radnik upisao sigurnu pobjedu

Juniorske selekcija Radnika i Sarajeva odmjerile su snage danas na Gradskom stadionu u Bijeljini, a slavili su domaći rezultatom 3:1.

Novi trijumf Bordo kadeta: 'Pao' Radnik u Bijeljini

Kadeti Radnika i Sarajeva danas su na Gradskom stadionu u Bijeljini odmjerili snage u okviru 24. kola Premijer Omladinske lige za kadete, a slavili su gosti iz glavnog grada rezultatom 4:0.

Đorđić: Način na koji je Sloboda eliminisala Sarajevo i Željezničar dovoljno govori

Poznat domaćin prve utakmice finala Kupa Bosne i Hercegovine

Nenad Srećković: U Zenicu putujemo rasterećeni

Nenad Srećković je sa reputacijom "Zvezdinog deteta" zimus stigao u Radnik, a činjenica da je prošao omladinsku škole Crvene zvezde, kao i imena klubova u kojima je nastupao u dosadašnjoj karijeri su pred njega nametnula velika očekivanja u Bijeljini.

Fudbaleri Slobode i Radnika 'zaradili' premije za prolaz u finale, znate li koliko iznose?

Radnik u Širokom Brijegu piše historiju

Fudbalere Radnika očekuje jako bitna utakmica u Širokom Brijegu, gdje će Bijeljinci pokušati odbraniti minimalnu pobjedu iz prve utakmice od 1:0.

Poznat glavni sudija meča između Slobode i Željezničara

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0