fk sarajevo

Musemić: Evidentno je da je Sarajevo umorno

Mladost je danas izborila odličan rezultat na Koševu u okviru polufinala Kupa Bosne i Hercegovine protiv Sarajeva (1:1).

"Mladost jeste u prednosti, ali sve dok postoji šansa učinit ćemo sve da dođemo do finala"

Sarajevo je danas remiziralo s Mladosti na Koševu u okviru polufinala Kupa Bosne i Hercegovine rezultatom 1:1.

(FOTO/VIDEO) Mladost izborila sjajan rezultat na Koševu

Sarajevo je danas ugostilo Mladost na stadionu 'Asim Ferhatović Hase' u okviru polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Ahmetović poravnao rezultat na Koševu!

Sarajevo je poravnalo rezultat na Koševu u 42. minuti.

Kuzmanović fantastično pogodio za vodstvo Mladosti na Koševu

Mladost vodi na Koševu od 11. minute.

(UŽIVO) FK Sarajevo - FK Mladost 1/2 finala Kupa BiH

Tekstualni prenos utakmice polufinala Kupa BiH između Sarajeva i Mladosti.

Horde zla se odlučile na bojkot gradskog derbija

Saopštenje Hordi zla prenosimo u potpunosti.

FTC: Sarajevo pregazilo holandski Brabant United

Kadeti Fudbalskog kluba Sarajevo takmiče se već treću godinu zaredom na omladinskom turniru 'Future Talents Cup', a danas su odigrali prvu utakmicu 'za plasman'.

Marko Mihojević trenira po posebnom programu, bit će spreman za gradski derbi?

Sarajevo je sinoć ugostilo Zrinjski u okviru trećeg kola Lige za prvaka, a rezultat je na kraju glasio 0:0.

(UŽIVO) FK Sarajevo - HŠK Zrinjski

Sarajevi i Zrinjski večeras igraju od 19 sati.

Navijači Zrinjskog ipak stižu u manjem broju u Sarajevo

Zrinjski će večeras gostovati Sarajevu na stadionu Asim Ferhatović Hase s početkom od 19 sati.

Koševo spremno za večerašnji derbi, očekuje se dobra posjeta

Sarajevo i Zrinjski će večeras od 19 sati odmjeriti snage u okviru trećeg kola Lige za prvaka.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-