fk sloboda

(VIDEO) Zeba sa dva fenomenalna gola približio Slobodu prvom mjestu

Sloboda je danas u okviru šestog kola BHT Premijer lige ugostila Vitez na Tušnju te slavila rezultatom 2:1.

Drina i Sloboda uspješne kao domaćini, Zeba fenomenalan protiv Viteza

Dvjema utakmicama 6. kola, danas je nastavljeno takmičenje u Premijer ligi BiH. Publika danas i nije mogla uživati u baš atraktivnim utakmicama, jer su svoje susrete odigrali Drina i Borac, odnosno Sloboda i Vitez.

LIVE: Premijer liga BiH 29.08.2015.

78'

Musemić: Ne bježimo od uloge favorita

Nakon pobjede u Bijeljini nad Radnikom Crveno - crni ove subote na Tušnju dočekuju Vitez.

Ahmetović: Moramo igrati još bolje

Paradžik glavni sudija na Koševu, u Zenici Jakupović

Komitet za sudije i suđenje odredio je službena lica za naredno kolo BHT Premijer lige.

Rezime 5. kola Premijer lige: Novi posrtaj šampiona, nove smjene trenera

BHT Premijer liga: Gostujuća pobjeda Slobode u Bijeljini, remi Viteza i Mladosti

Musemić: U Bijeljinu idemo da se nadigravamo

Nakon neriješenog rezultata na Tušnju u derbiju sa banjalučkim Borcem, pred fudbalerima tuzlanske Slobode je još jedno u nizu teško gostovanje.

Kostić u konkurenciji za utakmicu u Bijeljini

Agilna klupska uprava i administracija kluba sa Tušnja obavila je veliki posao, te će Ivan Kostić biti u kombinacijama za utakmicu 5. kola BHT Premijer lige BiH koju Crveno - crni igraju na gostovanju kod bijeljinskog Radnika.

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 11 7 2 40
2. FK Sarajevo 9 8 2 35
3. FK Željezničar 9 5 4 32
4. FK Krupa 9 3 6 30
5. FK Radnik 8 6 4 30
6. FK Sloboda 7 8 3 29
7. NK Široki Brijeg 7 5 6 26
8. FK Mladost DK 5 7 6 22
9. NK Vitez 5 6 8 21
10. NK Metalleghe BSI 4 3 11 15
11. NK Čelik 2 5 13 11
12. FK Olimpic 2 3 13 9
Premijer Liga BiH
18. kolo
02.12
13:00
Vitez
Zrinjski
0
1
03.12
13:00
Željezničar
Čelik
1
0
03.12
13:00
Sloboda
Krupa
2
1
03.12
13:00
Olimpic
Metalleghe BSI
0
2
04.12
13:00
Sarajevo
Radnik
2
0
04.12
16:00
Široki Brijeg
Mladost DK
2
1
Premijer Liga BiH
19. kolo
25.02
14:00
Radnik
Olimpic
-
-
25.02
14:00
Mladost DK
Sloboda
-
-
25.02
14:30
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
-
-
25.02
17:00
Čelik
Zrinjski
-
-
26.02
13:00
Sarajevo
Vitez
-
-
26.02
14:30
Krupa
Željezničar
-
-