fk sloboda

(FOTO) Petarda pionira Slobode

Prvo ime susreta protiv Mladosti bio je Dženit Hajdarević koji je postigao četiri gola

Zilkić upitan za Gabeljane

Ofanzivac Slobode na treningu dobio nezgodan udarac

Kalezić: Ubijeđen sam da ćemo ući u seriju dobrih rezultata!

Crnogorski veznjak najavljuje bolje dane za Slobodu

Jagodić: Ovdje mora biti, ako treba bacanje na glavu, razbijena glava, ali rezultat se mora napraviti!

Sloboda protiv GOŠK - a traži "treću sreću"

(FOTO) Crveno - crni se pripremaju za GOŠK

Fudbaleri Slobode trenirali na glavnom terenu stadiona Tušanj

(FOTO) Sloboda bolja od Viteza

Meč 5. kola Premijer lige BiH za juniore

U Slobodi zadovoljni turnirom u Mramoru: Počele pripreme za GOŠK

Fudbaleri Slobode proteklog vikenda učestvovali su na 9. memorijalnom turniru “26. august” gdje su u dvije odigrane utakmice postigli šest, a primili jedan gol.  

Sloboda osvojila turnir "26. avgust"

Tuzlaci u finalu bolji od Sloge iz Tojšića

Sloboda i Sloga finalisti memorijalnog turnira u Mramoru

Nogometaši tuzlanske Slobode i Sloge iz Tojšića finalisti su 9. memorijalnog turnira "26. august" u Mramoru.

Sloboda u finalu Memorijala u Mramoru

Crveno - crni ubjedljivi protiv domaćina

Napadaču Slobode propala posudba

Problemi sa papirologijom zadržali igrača u Rudarskoj 2

Sloboda slavila u Šerićima

Tri gola je postigao Edis Smajić

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 5 0 1 15
2. FK Mladost DK 4 1 1 13
3. FK Željezničar 4 1 1 13
4. NK Široki Brijeg 3 1 2 10
5. FK Borac 3 1 2 10
6. FK Radnik 3 1 2 10
7. FK Krupa 2 3 1 9
8. NK Gošk 2 0 4 6
9. FK Sarajevo 1 2 3 5
10. FK Sloboda 1 2 3 5
11. NK Čelik 1 1 4 4
12. NK Vitez 0 1 5 1
Premijer Liga BiH
5. kolo
19.08
17:00
Krupa
Čelik
1
0
19.08
20:00
Sarajevo
Željezničar
0
1
20.08
17:00
Radnik
Gošk
3
1
20.08
20:00
Borac
Vitez
1
0
20.08
20:00
Široki Brijeg
Mladost DK
3
1
20.08
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
2
Premijer Liga BiH
6. kolo
26.08
17:00
Vitez
Zrinjski
2
3
26.08
17:00
Mladost DK
Radnik
3
0
26.08
20:00
Željezničar
Široki Brijeg
0
0
27.08
17:00
Čelik
Sloboda
2
2
27.08
17:00
Gošk
Krupa
0
1
27.08
20:00
Borac
Sarajevo
1
1