fk željezničar

Horde zla se odlučile na bojkot gradskog derbija

Saopštenje Hordi zla prenosimo u potpunosti.

Sablić: Sve smo karte bacili na Kup

Nogometni klub Široki Brijeg organizovao je danas konferenciju za novinare uoći sutrašnje utakmice polufinala Kupa Bosne i Hercegovine, u kojoj će hercegovački klub ugostiti Željezničar.

U Širokom Brijegu sve podređeno utakmici Kupa BiH

Široki Brijeg će u srijedu ugostiti Željezničar u okviru polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.

(FOTO) Juniori: Šubo heroj Željezničara, Plavi upisali važnu pobjedu u Tuzli u borbi za titulu prvaka

Juniorske selekcije Slobode i Željezničara odigrale su derbi 25. kola u Tuzli.

Kadeti: Željezničar deklasirao Slobodu u Tuzli

Kadetske selekcije Slobode i Željezničara odmjerile su snage u Tuzli u okviru 25. kola Premijer Omladinske lige.

Petrović: Odbranu sigurno neću mijenjati zbog jedne loše utakmice

Željezničar je slavio protiv Krupe rezultatom 1:0 u okviru trećeg kola Lige za prvaka.

(FOTO/VIDEO) Željezničar preuzeo prvo mjesto pobjedom nad Krupom

Fudbalski klub Željezničar ugostio je večeras Krupu na Grbavici u okviru trećeg kola Lige za prvaka.

Lendrić postigao novi gol za vodstvo Plavih protiv Krupe

Željezničar je u 12. minuti poveo protiv Krupe.

(UŽIVO) FK Željezničar - FK Krupa

Željezničar će večeras ugostiti Krupu s početkom od 20 sati.

Olakšanje za navijače Željezničara: Zebin oporavak ne bi trebao trajati predugo

Željezničar je sinoć remizirao u gostima kod Zrinjskog rezultatom 0:0.

(FOTO) Kadeti: Željezničar savladao Sarajevo i napravio veliki korak ka tituli prvaka

Kadetske selekcije Željezničara i Sarajeva odmjerile su snage na Grbavici u okviru 24. kola Premijer Omladinske lige.

Slišković odabrao igrače za Željezničar

Zrinjski će sutra ugostiti Željezničar u okviru drugog kola Lige za prvaka.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1