fk željezničar

(VIDEO) Alihodžić: Diatta je zamijenjen radi nešto slabije igre

(FOTO/VIDEO) Plavi deklasirali GOŠK na promrzloj Grbavici

FK Željezničar je očekivano dobio prvi susret osmine finala Kupa BiH. Plavi su na Grbavici po veoma hladnom i neugodnom vremenu ugostili GOŠK iz Gabele, a pogocima Ognjena Đelmića i Dženisa Beganovića došli su do pobjede od 3-0.

(VIDEO) Beganović ovjerio Željinu pobjedu

(VIDEO) Đelmić udvostručio Željinu prednost

(VIDEO) Đelmić doveo Željezničar u vodstvo

(LIVE 1/8 finala Kupa BiH) FK Željezničar 3 - 0 NK GOŠK

78'

(VIDEO) Blagojević: Idemo na pobjedu i sutra i protiv Čelika

(VIDEO) Đelmić: Nedostajali su nam Mulalićevi savjeti tokom utakmice

Ekipa Željezničara će sutra na stadionu "Grbavica" dočekati ekipu GOŠK-a u okviru 1/8 finala Kupa BiH.

(VIDEO) Mulalić: Rezultat pored ovakvog odnosa i rada mora doći

Željezničar sutra očekuje utakmica 1/8 finala Kupa BiH, a Plavi će na Grbavici dočekati ekipu GOŠK-a.

FOTO: Željezničar odradio trening pred sutrašnju utakmicu, nastup Kokota pod upitnikom

Fudbaleri Željezničara obavili su trening prije sutrašnje kup utakmice protiv GOŠK-a iz Gabele.

FK Željezničar: Određene cijene ulaznica za susret sa GOŠK-om‏

U okviru 1/8 finala Kupa BiH, na Stadionu Grbavica, snage će odmjeriti fudbaleri Željezničara i GOŠK-a, a klub sa Grbavice je danas odredio cijene ulaznica.

Poznate cijene ulaznica za utakmicu između Željezničara i GOŠK-a

U okviru 1/8 finala Kupa BiH, na Stadionu Grbavica, snage će odmjeriti fudbaleri Željezničara i GOŠK-a, a Klub je danas odredio cijene ulaznica.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-