nk gošk

(VIDEO) GOŠK-Vitez 1:1

Gošk i VItez su podijelili bodove u današnjem meču petog kola Lige za opstanak.

Dudić: Bacali su se kao da je ovo za njih Liga prvaka

Zanimljiva izjava trenera GOŠK-a.

Feđa Dudić nakon osvojenog boda u Banja Luci: Podbacili smo

Nije bio previše zadovoljan igrom u Banja Luci trener GOŠK-a, Feđa Dudić.

(VIDEO) Najava 2. kola doigravanja Premijer lige BiH

Pogledajte šta su rekli treneri Zrinjskog, Željezničara, Čelika i GOŠK-a pred ovo kolo.

Dženan Zaimović: Remi je realan rezultat

Mladost i Gošk podijelili su bodove u Doboju u okviru 22. kola Premijer lige BiH odigravši 1:1.

(FOTO) Remi Mladosti i GOŠK-a

Mladost i Gošk podijelili su bodove u Doboju u 22. kolu Premijer lige BiH odigravši 1:1

Dudić i Mulahusejnović preporodili tim iz Gabele

Dolaskom Dudića na kormilo tima iz Gabele ekipa pruža sjajne partije

Spahalića čeka 'hlađenje' nakon blamaže u Mostaru?

Emir Spahalić sudija iz Mostara propisno se obrukao na utakmici 19. kola Premijer lige između Zrinjskog i GOŠK-a.

Iz GOŠK-a poručuju: Pokazat ćemo da zaslužujemo Premijer ligu

Posljednja, generalna provjera gabelskog GOŠK-a nije donijela puno novina za struku jer je ekipa pokazala jednake prednosti i mane kao i u ranijim utakmicama: solidnu igru prvog sastava, neučinkovitost napada i izostanak prave podrške igrača s klupe.

Hyon Uk So na posudbi u GOŠK-u

Zrinjski je službeno potvrdio da će Hyon Uk So pola sezone provesti na posudbi u GOŠK-u.

Nekadašnji fudbaler Olimpika stiže u Gabelu

Novo pojačanje za GOŠK iz Gabele.

Igman zakazao novu provjeru sa premijerligašem

Igman iz Konjica odigraće novu utakmicu sa premijerligašem.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0