nk gošk

Hadžić: Očekujemo dobru utakmicu i želimo proći dalje

Olimpik će u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine na stadionu Otoka dočekati sastav GOŠK-a iz Gabele.

Musa: Važno je da se sabiru bodovi

Trener GOŠK-a Slaven Musa djelimično je zadovoljan nakon remija protiv Mladosti na domaćem terenu • Naljutilo ga je to što su Gabeljani dva puta ispustili vodstvo

Iznenađujući poraz Zrinjskog od GOŠK-a

HŠK Zrinjski je u današnjoj prijateljskoj utakmici u Međugorju poražen od GOŠK-a rezultatom 1:2.

Zrinjski bez osam igrača protiv GOŠK-a

Mostarski Zrinjski danas će odigrati susret protiv GOŠK-a u Međugorju.

(VIDEO) Ima nade za bh. sport, ali ne i za sudije: Fair play potez Muse koji je oduševio publiku u Vitezu

Na susretu GOŠK-Vitez viđeno je nekoliko spornih sudijskih odluka glavnog arbitra Gorana Paradžika iz Ljubuškog.

Čelik na Bilinom polju savladao GOŠK

Čelik je u devetom kolu Premijer lige BiH porazio GOŠK rezultatom 2:0.

(FOTO) Šampioni šampionski: Nova pobjeda Zrinjskog

U osmom kolu Premijer lige BiH aktuelni prvak Zrinjski je pobijedio GOŠK rezultatom 0:2.

Slišković odabrao igrače za susret protiv GOŠK-a

Fudbaleri Zrinjskog u okviru osmog kola Premijer lige BiH gostovat će ekipi GOŠK-a.

Pomjeren termin utakmice između GOŠK-a i Zrinjskog

Utakmica 8. kola BH Telecom Premijer lige, NK GOŠK - HŠK Zrinjski, ipak će se igrati u subotu s početkom u 16.30h, a ne prema prvobitnom rasporedu u nedjelju.

Musa: Zasluženo smo slavili

Šef struke GOŠK - a može biti zadovoljan izdanjem svog tima na Tušnju

Sloboda ponovo kiksala na Tušnju

Puni plijen iz Tuzle odnio je GOŠK

Zilkić upitan za Gabeljane

Ofanzivac Slobode na treningu dobio nezgodan udarac

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-