nk vitez

Varupa i Dedić složni: 'Imamo snage iznenaditi Slobodu'

Izabranici Borisa Pavića će večeras u okviru 3. kola BHT Premijer lige, odigrati utakmicu sa Slobodom. Nakon dva remija Vitežani zauzimaju 10. mjesto na tablici te s dozom opreza putuju na gostovanje lideru.

(VIDEO) Vitez odnio bod iz Širokog Brijega

(VIDEO) Široki Brijeg s igračem manje protiv Viteza: Obradović isključio Plazonića

PU Široki Brijeg zabranila dolazak 50 navijača iz Viteza radi 'sigurnosnih razloga'

Čelik i Vitez igraju generalku, Nurković na golu Zeničana

Nogometaši Čelika u subotu će na Bilinom polju od 17,30 sati imati generalnu probu pred početak nove sezone u BHT Premijer ligi koji je zakazan za narednu subotu, 23. jula.

FOTO: Vitez golovima Livančića savladao Olimpic u pripremnoj utakmici

Vitez je u jednoj od posljednjih provjera prije početka sezone savladao ekipu Olimpica rezultatom 2:0.

Rijekin golman na posudbi u Vitezu

Metalleghe savladao Vitez nakon 13 serija jedanaesteraca

Vitez i Metalleghe u finalu, Olimpic protiv Cibalije za treće mjesto

Slavonski Brod domaćin je turnira 'Zvonko Mikolčević' koji organizuje NK Posavac.

Remi Viteza i Metalleghea

Liga 12: Derbi između Želje i Sarajeva na Mojoj TV, četiri utakmice u direktnom prenosu

Pavić u Vitez dovodi bivšeg igrača Sarajeva, bivši stoper Plavih potpisao ugovor

NK Vitez je u svoje redove doveo Emira Hodžurdu i tako dobio pojačanje na štoperskoj poziciji.

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 11 5 2 38
2. FK Sarajevo 9 7 2 34
3. FK Radnik 9 6 4 33
4. FK Željezničar 9 5 4 32
5. FK Krupa 9 3 6 30
6. FK Sloboda 7 8 4 29
7. NK Široki Brijeg 7 5 7 26
8. FK Mladost DK 6 7 6 25
9. NK Vitez 5 5 8 20
10. NK Metalleghe BSI 5 3 11 18
11. NK Čelik 2 3 13 9
12. FK Olimpik 2 3 14 9
Premijer Liga BiH
18. kolo
02.12
13:00
Vitez
Zrinjski
0
1
03.12
13:00
Željezničar
Čelik
1
0
03.12
13:00
Sloboda
Krupa
2
1
03.12
13:00
Olimpik
Metalleghe BSI
0
2
04.12
13:00
Sarajevo
Radnik
2
0
04.12
16:00
Široki Brijeg
Mladost DK
2
1
Premijer Liga BiH
19. kolo
25.02
14:00
Radnik
Olimpik
2
0
25.02
14:00
Mladost DK
Sloboda
3
1
25.02
14:30
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
1
0
25.02
17:00
Čelik
Zrinjski
-
-
26.02
13:00
Sarajevo
Vitez
-
-
26.02
14:30
Krupa
Željezničar
-
-