nk vitez

Vitez osvojio važne bodove protiv Metaleghea

Musemić nakon pobjede: Po kakvim smo uslovima igrali, momci zaslužuju sve čestitke

Sloboda je s minimalnih 1:0 na Tušnju slavila protiv Viteza, a trener domaćih Husref Musemić istaknuo je da je njegova ekipa zasluženo slavila.

(FOTO/VIDEO) Sloboda upisala važnu pobjedu protiv Viteza

(VIDEO) Sloboda slomila otpor Viteza: Veselinović digao Tušanj na noge

Husref Musemić: Zabrinjava me termin utakmice koji neće goditi ni nama ni Vitezu

Varupa i Dedić složni: 'Imamo snage iznenaditi Slobodu'

Izabranici Borisa Pavića će večeras u okviru 3. kola BHT Premijer lige, odigrati utakmicu sa Slobodom. Nakon dva remija Vitežani zauzimaju 10. mjesto na tablici te s dozom opreza putuju na gostovanje lideru.

(VIDEO) Vitez odnio bod iz Širokog Brijega

(VIDEO) Široki Brijeg s igračem manje protiv Viteza: Obradović isključio Plazonića

PU Široki Brijeg zabranila dolazak 50 navijača iz Viteza radi 'sigurnosnih razloga'

Čelik i Vitez igraju generalku, Nurković na golu Zeničana

Nogometaši Čelika u subotu će na Bilinom polju od 17,30 sati imati generalnu probu pred početak nove sezone u BHT Premijer ligi koji je zakazan za narednu subotu, 23. jula.

FOTO: Vitez golovima Livančića savladao Olimpic u pripremnoj utakmici

Vitez je u jednoj od posljednjih provjera prije početka sezone savladao ekipu Olimpica rezultatom 2:0.

Rijekin golman na posudbi u Vitezu

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0