sfk 2000 sarajevo

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo nastavile s pripremama za drugi dio sezone

Bliži se početak drugog dijela Premijer ženske lige BiH

Reprezentativka Crne Gore nova fudbalerka SFK 2000 Sarajevo

Tamara Bojat nova je fudbalerka SFK 2000 Sarajevo

SFK 2000 Sarajevo bolji od Neretve u prijateljskoj utakmici

Fudbalerke SFK Sarajevo slavile su protiv ŽNK Neretva Metković

Amela Kršo nova fudbalerka Ferencvarosa

Nakon nekoliko uspješnih sezona u SFK 2000 Sarajevo

Dogovorena prijateljska utakmica između SFK 2000 Sarajevo i ŽNK Neretva

Pripremna utakmica za nastavak sezone

Novi pozitivan korak za SFK 2000 Sarajevo

Azra Numanović će predstavljati SFK 2000 Sarajevo

Nakon epizode u Švedskoj, Španija nova destinacija Armise Kuč

Novi klub za sjajnu fudbalerku iz Crne Gore

Bordo fudbalerke treće na jakom turniru u Zagrebu

Nakon Doboja dobra igra SFK 2000 Sarajevo i u Zagrebu

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo osvojile prvi pehar u 2018. godini

Odigran je malonogometni turnir u Doboju

Bordo dame znaju šta rade, sjajna godina iza SFK 2000 Sarajevo

SFK 2000 Sarajevo nastavlja s dominacijom

SFK 2000 Sarajevo najbolje rangirani tim iz regiona prema eurotopteams.com

Dobri rezultati igračica iz Sarajeva nisu prošli nezapaženo

Dobri nastupi predstavnika BiH na malonogometnom turniru u Pljevlju

Fudbalerke iz Sarajeva, Brčkog i Mostara predstavljale su BiH

Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 15 2 3 47
2. HŠK Zrinjski 15 1 4 46
3. NK Široki Brijeg 13 2 5 41
4. FK Sarajevo 11 3 6 36
5. FK Krupa 9 7 4 34
6. FK Radnik 8 4 8 28
7. FK Mladost DK 6 7 7 25
8. FK Borac 7 3 10 24
9. NK Gošk 6 2 12 20
10. FK Sloboda 5 4 11 19
11. NK Čelik 4 1 15 13
12. NK Vitez 1 4 15 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
1
4
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
1
0
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
1
2
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
0
0
25.02
14:30
Gošk
Čelik
3
2
25.02
15:30
Borac
Krupa
0
1