WTA

Novi turnir u kalendaru WTA; Moskva domaćin teniserkama

Teniski savez Rusije potvrdio da WTA Moskva ulazi u teniski kalendar.

Sara Errani pala na doping testu

Italijanska teniserka Sara Errani početkom godine pala je na doping testu nakon što joj je u urinu pronađen arimidex, stimulant i metabolički hormon, prenose italijanski mediji.

Bouchard: Andre Agassi mi daje inspiraciju

Kanađanka Eugenice Bouchard rekla je da su savjeti Andrea Agassija za nju bili veoma inspirativni.

Sania Mirza: U Indiji sam morala birati, vjenčanje ili tenis

Indijska teniserka Sania Mirza imala je jako trnovit put do profesionalne teniske karijere.

Federer treći na novoj ATP listi, Džumhur napredovao za četiri pozicije

Na najnovijoj teniskoj ATP rang listi došlo je do određenih promjena u plasmanu tenisera nakon okončanja Wimbledona.

Hantuchova objavila kraj teniske karijere

Hantuchova rekla 'zbogom' tenisu

Maria Sharapova dobila pozivnicu za turnir u Stanfordu

Ruska teniserka Marija Šarapova, koja se nakon 15-mjesečne dopinške kazne u aprilu vratila na terene, dobila je posebnu pozivnicu (Wild Card) za nastup na WTA turniru u Stanfordu.

U ženskom tenisu se ukida treći set?

Čelnici ženske teniske organizacije (WTA) razmišljaju kako da skrate mečeve i šta da urade kako bi povratili interesovanje za ženski tenis koje je u evidentnom padu već godinama.

VIDEO: Protivnica je napala, jer je pogodila reketom skupljača loptica

U drugom kolu WTA turnira u Aucklandu na meču između Naomy Broady i Jelene Ostapenko desila se interesantna situacija.

Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-