Bašić pružio dobar otpor Raoniću, ali na kraju ipak poražen

13.06.2018 u 14:48

Mirza Bašić je poražen u prvom kolu ATP turnira u Stuttgartu od Kanađanina Miloša Raonića sa 2:0 u setovima.

Bašić pružio dobar otpor Raoniću, ali na kraju ipak poražen Foto: EPA

U šestom gemu prvog seta Kanađanin je propustio jednu, a u osmom dvije brejk lopte, pa je prvi set otišao u tie break gdje je Bašić propustio dvije set lopte, a Raonić je iskoristio treću i poveo sa 1:0 u setovima.

To kao da je obeshrabrilo našeg drugog najboljeg tenisera koji je dvaput izgubio servis u drugom setu nakon čega je Raonić iskoristio drugu meč loptu i plasirao se dalje.

U drugom kolu ga očekuje duel sa mađarskim teniserom Martonom Fucsovicsem koji je u dva set apobijedio Amerikanca Denisa Kudlu.

Miloš Raonić (KAN) - Mirza Bašić (BiH) 2:0 (7:6 (8), 6:2)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0