Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

08.01.2017 u 22:23 Piše: Faris Muhović

Nogometašice SFK 2000 Sarajevo danas su odigrale grupnu fazu malonogometnog turnira u Doboju, koju su završili s dvije pobjede.

Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

Na Božićnom-novogodišnjem turniru u Doboju nogometašice SFK Sarajevo su nastavile dominaciju na malonogometnim terenima u Bosni i Hercegovini.

Sjajne nastupe s velikog terena nastavila je Selma Kapetanović pa je SFK Sarajevo s njena dva gola i jednim golom Zerine Piskić slavio u prvoj utakmici protiv Fortune rezultatom 3:0. U drugoj utakmici nogometašice iz Sarajeva slavile su rezultatom 12:0 protiv ekipe „Pume“ čime su osigurali nastup u polufinalu.
Za SFK 2000 Sarajevo nastupali su Azra Numanović, Zerina Piskić, Selma Kapetanović, Mejrema Medić, Aida Džemidžić, Dajana Spasojević, Mia Kuljanin, Šejla Selimović.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2