Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

08.01.2017 u 22:23 Piše: Faris Muhović

Nogometašice SFK 2000 Sarajevo danas su odigrale grupnu fazu malonogometnog turnira u Doboju, koju su završili s dvije pobjede.

Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

Na Božićnom-novogodišnjem turniru u Doboju nogometašice SFK Sarajevo su nastavile dominaciju na malonogometnim terenima u Bosni i Hercegovini.

Sjajne nastupe s velikog terena nastavila je Selma Kapetanović pa je SFK Sarajevo s njena dva gola i jednim golom Zerine Piskić slavio u prvoj utakmici protiv Fortune rezultatom 3:0. U drugoj utakmici nogometašice iz Sarajeva slavile su rezultatom 12:0 protiv ekipe „Pume“ čime su osigurali nastup u polufinalu.
Za SFK 2000 Sarajevo nastupali su Azra Numanović, Zerina Piskić, Selma Kapetanović, Mejrema Medić, Aida Džemidžić, Dajana Spasojević, Mia Kuljanin, Šejla Selimović.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0