Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

08.01.2017 u 22:23 Piše: Faris Muhović

Nogometašice SFK 2000 Sarajevo danas su odigrale grupnu fazu malonogometnog turnira u Doboju, koju su završili s dvije pobjede.

Dvije pobjede SFK 2000 Sarajevo za prolaz dalje na malonogometnom turniru u Doboju

Na Božićnom-novogodišnjem turniru u Doboju nogometašice SFK Sarajevo su nastavile dominaciju na malonogometnim terenima u Bosni i Hercegovini.

Sjajne nastupe s velikog terena nastavila je Selma Kapetanović pa je SFK Sarajevo s njena dva gola i jednim golom Zerine Piskić slavio u prvoj utakmici protiv Fortune rezultatom 3:0. U drugoj utakmici nogometašice iz Sarajeva slavile su rezultatom 12:0 protiv ekipe „Pume“ čime su osigurali nastup u polufinalu.
Za SFK 2000 Sarajevo nastupali su Azra Numanović, Zerina Piskić, Selma Kapetanović, Mejrema Medić, Aida Džemidžić, Dajana Spasojević, Mia Kuljanin, Šejla Selimović.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 14 2 3 44
2. HŠK Zrinjski 14 1 4 43
3. NK Široki Brijeg 12 2 5 38
4. FK Sarajevo 11 2 6 35
5. FK Krupa 8 7 4 31
6. FK Radnik 8 3 8 27
7. FK Mladost DK 6 7 6 25
8. FK Borac 7 3 9 24
9. FK Sloboda 5 4 10 19
10. NK Gošk 5 2 12 17
11. NK Čelik 4 1 14 13
12. NK Vitez 1 4 14 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
-
-
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
-
-
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
-
-
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
-
-
25.02
14:30
Gošk
Čelik
-
-
25.02
15:30
Borac
Krupa
-
-