Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

30.01.2018 u 14:56

U Brčkom u dvorani Ekonomske škole će 3. i 4. februara ove godine biti održan turnir u futsalu za klubove Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine

Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

Prvi dan turnira biće odigrane utakmice grupne faze, a drugog su na programu mečevi za plasman.

Grupu A čine SFK 2000 Sarajevo, Banja Luka, Iskra i Fortuna, dok su u grupi B Lokomotiva Brčko, Radnik Bumerang, Gradina i Sloga Kakmuž.

Raspored utakmica:

03.02.2018.

10:30 Lokomotiva Brčko-Radnik

11:00 Gradina-Sloga Kakmuž

11:30 SFK 2000 Sarajevo-Banja Luka

12:00 Iskra-Fortuna

12:30 Gradina-Lokomotiva Brčko

13:00 Sloga Kakmuž-Radnik Bumerang

13:30 Fortuna-Banja Luka

14:00 Iskra-SFK 2000 Sarajevo

14:30 Radnik Bumerang-Gradina

15:00 Lokomotiva Brčko-Sloga Kakmuž

15:30 SFK 2000 Sarajevo-Fortuna

16:00 Banja Luka-Iskra

04.02.2018.

09:00 utakmica za 7. mjesto (četvrtnoplasirane ekipe iz grupne faze)

09:45 prvo polufinale (A1-B2)

10:30 drugo polufinale (B1-A2)

11:15 utakmica za 5. mjesto (trećeplasirane ekipe nakon grupne faze)

12:00 utakmica za 3. mjesto

12:45 finale


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 15 2 3 47
2. HŠK Zrinjski 15 1 4 46
3. NK Široki Brijeg 13 2 5 41
4. FK Sarajevo 11 3 6 36
5. FK Krupa 9 7 4 34
6. FK Radnik 8 4 8 28
7. FK Mladost DK 6 7 7 25
8. FK Borac 7 3 10 24
9. NK Gošk 6 2 12 20
10. FK Sloboda 5 4 11 19
11. NK Čelik 4 1 15 13
12. NK Vitez 1 4 15 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
1
4
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
1
0
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
1
2
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
0
0
25.02
14:30
Gošk
Čelik
3
2
25.02
15:30
Borac
Krupa
0
1