Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

30.01.2018 u 14:56

U Brčkom u dvorani Ekonomske škole će 3. i 4. februara ove godine biti održan turnir u futsalu za klubove Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine

Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

Prvi dan turnira biće odigrane utakmice grupne faze, a drugog su na programu mečevi za plasman.

Grupu A čine SFK 2000 Sarajevo, Banja Luka, Iskra i Fortuna, dok su u grupi B Lokomotiva Brčko, Radnik Bumerang, Gradina i Sloga Kakmuž.

Raspored utakmica:

03.02.2018.

10:30 Lokomotiva Brčko-Radnik

11:00 Gradina-Sloga Kakmuž

11:30 SFK 2000 Sarajevo-Banja Luka

12:00 Iskra-Fortuna

12:30 Gradina-Lokomotiva Brčko

13:00 Sloga Kakmuž-Radnik Bumerang

13:30 Fortuna-Banja Luka

14:00 Iskra-SFK 2000 Sarajevo

14:30 Radnik Bumerang-Gradina

15:00 Lokomotiva Brčko-Sloga Kakmuž

15:30 SFK 2000 Sarajevo-Fortuna

16:00 Banja Luka-Iskra

04.02.2018.

09:00 utakmica za 7. mjesto (četvrtnoplasirane ekipe iz grupne faze)

09:45 prvo polufinale (A1-B2)

10:30 drugo polufinale (B1-A2)

11:15 utakmica za 5. mjesto (trećeplasirane ekipe nakon grupne faze)

12:00 utakmica za 3. mjesto

12:45 finale


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. NK Široki Brijeg 3 2 0 11
2. FK Željezničar 3 1 1 10
3. FK Sarajevo 2 2 1 8
4. FK Radnik 1 4 0 7
5. FK Sloboda 2 1 2 7
6. NK Čelik 2 1 2 7
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
9. NK Gošk 1 2 2 5
10. FK Tuzla City 1 1 3 4
11. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
12. FK Mladost DK 0 2 3 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-