Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

30.01.2018 u 14:56

U Brčkom u dvorani Ekonomske škole će 3. i 4. februara ove godine biti održan turnir u futsalu za klubove Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine

Poznat raspored za futsal turnir za klubove iz PŽL BiH

Prvi dan turnira biće odigrane utakmice grupne faze, a drugog su na programu mečevi za plasman.

Grupu A čine SFK 2000 Sarajevo, Banja Luka, Iskra i Fortuna, dok su u grupi B Lokomotiva Brčko, Radnik Bumerang, Gradina i Sloga Kakmuž.

Raspored utakmica:

03.02.2018.

10:30 Lokomotiva Brčko-Radnik

11:00 Gradina-Sloga Kakmuž

11:30 SFK 2000 Sarajevo-Banja Luka

12:00 Iskra-Fortuna

12:30 Gradina-Lokomotiva Brčko

13:00 Sloga Kakmuž-Radnik Bumerang

13:30 Fortuna-Banja Luka

14:00 Iskra-SFK 2000 Sarajevo

14:30 Radnik Bumerang-Gradina

15:00 Lokomotiva Brčko-Sloga Kakmuž

15:30 SFK 2000 Sarajevo-Fortuna

16:00 Banja Luka-Iskra

04.02.2018.

09:00 utakmica za 7. mjesto (četvrtnoplasirane ekipe iz grupne faze)

09:45 prvo polufinale (A1-B2)

10:30 drugo polufinale (B1-A2)

11:15 utakmica za 5. mjesto (trećeplasirane ekipe nakon grupne faze)

12:00 utakmica za 3. mjesto

12:45 finale


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 20 6 5 66
2. FK Željezničar 18 6 7 60
3. FK Sarajevo 17 5 9 56
4. NK Široki Brijeg 16 7 8 55
5. FK Radnik 12 8 11 44
6. FK Krupa 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 11 9 11 42
2. NK Gošk 12 6 13 42
3. FK Sloboda 9 9 13 36
4. FK Borac 9 8 14 35
5. NK Čelik 7 4 20 25
6. NK Vitez 3 6 22 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0