Poznati potencijalni protivnici SFK 2000 Sarajevo u Ligi prvaka

09.06.2018 u 14:51

SFK 2000 Sarajevo i ove godine predstavlja Bosnu i Hercegovinu

Poznati potencijalni protivnici SFK 2000 Sarajevo u Ligi prvaka

Već je poznato da će SFK 2000 Sarajevo i ove godine biti domaćin Lige prvaka za žene, a danas smo saznali i moguće protivnike predstavnika Bosne i Hercegovine.

S obzirom na to da se od četiri jakosne skupine raspoređene po koeficijentu SFK 2000 Sarajevo nalazi u prvoj, iz druge, treće i četvrte će dobiti po jednog protivnika.

U drugoj jakosnoj skupini se nalaze Basel, Thor, Parnu, Austria Wien, NSA Sofia, Gornik Lecezna, Somatio Barcelona FA. Trećoj skupini pripadaju Sporting, Wexford Youths, Vllaznia, Ataşehir Belediyespor, Anderlecht, Akadimia Elpides, Honka, Cardiff Met i Pandor Qiryat Gat. Dok su u četvrtoj Slovan, EBS Skala, Linfield, Mitrovica, Birkirkara, Agarista, Martve i ŽFK Dragon.

Izvlačenje grupa za Ligu prvaka na raspredu je 22.06. u Nyonu, a utakmice grupne faze na programu su od 07.08. do 13.08.

Basel, Austria Wien, Górnik Łęczna, Somatio Barcelona FA, Anderlecht, Akadimia Elpides Karditsas, EBS/Skála, Mitrovica i Agarist su klubovi koji će prvi put nastupati u Ligi prvaka.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0