Banovićanke lako do pobjede nad Jedinstvom

14.01.2018 u 19:42

Košarkašice RMU Banovića nastavile su pobjedničku seriju i u susretu 12. kola protiv Jedinstva Piemonte u tuzlanskom Mejdanu.

Banovićanke lako do pobjede nad Jedinstvom


Domaće igračice bile su lagan plijen za ekipu koja je ostvarila 11 pobjeda u nizu, ovoga puta rezultatom 57:107 (12:39, 14:24, 15:26, 16:18).

Zvuči čudno, ali susret je odlučen već nakon prve četvrtine koju su gošće riješile u svoju korist sa 12:39, nakon veoma loše igre domaćih igračica koje su u serijama pravile greške i gubile loptu.

Iako se pobjeda liderki prvenstva očekivala, malo ko je vjerovao da će to biti s ovolikom poen razlikom.

U ekipi Jedinstva Piemonte dvocifren učinak imale su jedino Jasmina Ahmetbegović sa 27 i Žaklina Milošević sa 14 poena.

U ekipi RMU Banovići najefikasnije su bile Maida Rahmanović sa 29, Dženita Ikanović sa 19 i Emina Demirović sa 15 poena.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 6 3 1 21
2. FK Željezničar 6 3 1 21
3. HŠK Zrinjski 6 1 3 19
4. NK Široki Brijeg 4 5 1 17
5. FK Sloboda 5 2 3 17
6. FK Radnik 3 4 3 13
7. NK Čelik 3 4 3 13
8. FK Krupa 2 5 3 11
9. FK Mladost DK 2 4 4 10
10. FK Tuzla City 2 2 6 8
11. NK Gošk 1 3 6 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 6 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2