Košarkašice Banovića savladale Brčanku

15.12.2017 u 19:24

Košarkašice Banovića večeras su na svom parketu savladale ekipu Brčanke rezultatom 81:43 u okviru osmog kola prvenstva BiH.

Košarkašice Banovića savladale Brčanku

To je bio osmi trijumf u prvenstvu za tim iz Banovića čime su nastavile pobjednički niz i do sada su jedina neporažena ekipa.

Najefikasnija u timu domaćina bila je Maida Rahmanović sa 20 poena dok je u ekipi Brčanke to bila Mirela Halilović sa 15 koševa.

petak:
Banovići - Brčanka 81:43

utorak:
Livno - Rudar 42:84
Orlovi - Sloboda 83:69

srijeda:
Mladi Krajišnik - Jedinstvo 89:48
Bugojno - Željezničar 63:59

Slobodna je ekipa Play Off.

Tabela
1. BANOVIĆI 8 8 0 662:453 16
2. MLADI KRAJIŠNIK 7 5 2 586:398 12
3. ORLOVI 7 5 2 594:491 12
4. LIVNO 8 4 4 466:581 12 
5. PLAY OFF 6 5 1 532:321 11
6. RUDAR 6 5 1 511:334 11
7. ŽELJEZNIČAR 8 2 6 511:608 10
8. JEDINSTVO 7 2 5 421:594 9
9. SLOBODA 7 1 6 396:516 8
10. BUGOJNO 7 1 6 365:583 8
11. BRČANKA 7 1 6 388:537 8


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2