Košarkašice Banovića savladale Brčanku

15.12.2017 u 19:24

Košarkašice Banovića večeras su na svom parketu savladale ekipu Brčanke rezultatom 81:43 u okviru osmog kola prvenstva BiH.

Košarkašice Banovića savladale Brčanku

To je bio osmi trijumf u prvenstvu za tim iz Banovića čime su nastavile pobjednički niz i do sada su jedina neporažena ekipa.

Najefikasnija u timu domaćina bila je Maida Rahmanović sa 20 poena dok je u ekipi Brčanke to bila Mirela Halilović sa 15 koševa.

petak:
Banovići - Brčanka 81:43

utorak:
Livno - Rudar 42:84
Orlovi - Sloboda 83:69

srijeda:
Mladi Krajišnik - Jedinstvo 89:48
Bugojno - Željezničar 63:59

Slobodna je ekipa Play Off.

Tabela
1. BANOVIĆI 8 8 0 662:453 16
2. MLADI KRAJIŠNIK 7 5 2 586:398 12
3. ORLOVI 7 5 2 594:491 12
4. LIVNO 8 4 4 466:581 12 
5. PLAY OFF 6 5 1 532:321 11
6. RUDAR 6 5 1 511:334 11
7. ŽELJEZNIČAR 8 2 6 511:608 10
8. JEDINSTVO 7 2 5 421:594 9
9. SLOBODA 7 1 6 396:516 8
10. BUGOJNO 7 1 6 365:583 8
11. BRČANKA 7 1 6 388:537 8


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0