Nastavlja se prvenstvo BiH za košarkašice

17.02.2018 u 12:25

Nakon pauze zbog reprezentativnih okupljanja i kvalifikacija za evropsko prvenstvo 2019. godine, ovog vikenda nastavlja se košarkaško Prvenstvo BiH za žene.

Nastavlja se prvenstvo BiH za košarkašice

Mladi Krajišnik ne bi trebao imati težak zadatak, Banjalučanke će ugostiti ekipu Bugojna.

Sarajevski Željezničar putuje u Banja Luku gdje će odmjeriti snage sa domaćom ekipom Orlova, dok će Rudar Sport ugostiti ekipu Slobode.

Neporažena ekipa RMU Banovići putuje u Livno gdje će odmjeriti snage s istoimenim domaćinom, dok će Play Off ugostiti Jedinstvo.

Tabela:

1. BANOVIĆI 13 13 0 1117:701 26
2. PLAY OFF 13 12 1 1165:722 25
3. MLADI KRAJIŠNIK 13 10 3 1013:718 23
4. RUDAR 14 9 5 995:821 23
5. ORLOVI 13 8 5 1007:865 21
6. LIVNO 14 6 8 805:1008 20
7. ŽELJEZNIČAR 14 4 10 900:1074 18
8. JEDINSTVO 13 4 9 822:1042 17
9. BRČANKA 14 3 11 773:1067 17
10. SLOBODA 12 3 9 665:840 15
11. BUGOJNO 13 1 12 687:1091 14


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 6 3 1 21
2. FK Željezničar 6 3 1 21
3. HŠK Zrinjski 6 1 3 19
4. NK Široki Brijeg 4 5 1 17
5. FK Sloboda 5 2 3 17
6. FK Radnik 3 4 3 13
7. NK Čelik 3 4 3 13
8. FK Krupa 2 5 3 11
9. FK Mladost DK 2 4 4 10
10. FK Tuzla City 2 2 6 8
11. NK Gošk 1 3 6 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 6 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2