Završnica Kupa BiH za košarkašice dodijeljena Banovićima: Play Off brani trofej

01.03.2018 u 12:41

Službeno je odlučeno da će ŽKK RMU Banovići biće domaćin završnice Kupa Bosna i Hercegovine za košarkašice.

Završnica Kupa BiH za košarkašice dodijeljena Banovićima: Play Off brani trofej

Na final-fouru koji će biti odigran u subotu i nedjelju, 10. i 11. marta 2018. godine u Sportskoj dvorani u Banovićima, učestvovaće četiri ekipe.

Osim domaćina, ŽKK RMU Banovići, na završnom turniru su još Rudar Sport iz Ugljevika, Livno i Play Off iz Sarajeva kao prošlogodišnji pobjednik Kupa BiH.

U polufinalnim duelima koji se igraju u subotu, 10. marta 2018. godine sastaju se: Play Off – Livno (16 sati) i RMU Banovići – Rudar Sport (19 sati).

Finale će biti odigrano u nedjelju, 11. marta 2018. godine uz prisustvo velikog broja visokih zvaničnika Košarkaškog saveza BiH.

Izvor: Radio Kameleon

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0