Isić i Vrdoljak nove igračice Jedinstva AtlasRelaxa

07.01.2017 u 20:28 Piše: Sport1.ba

Armina Isić i Dora Vrdoljak nove su igračice tuzlanskog Jedinstva AtlasRelaxa.

Isić i Vrdoljak nove igračice Jedinstva AtlasRelaxa Foto: Tuzlalive.ba

Ove sjajne igračice u prvom dijelu prvenstva nastupale su za ekipu Neretve iz Jablanice, a u drugom dijelu takmičenja u Premijer ligi BiH bit će veliko pojačanje popularnih “labudica”.

Kako smo prošle sedmice najavili, Vrdoljak i Isić odlučile su karijeru nastaviti u Tuzli, a potpis na ugovor stavile su danas u prisustvu predstavnika tuzlanskog kluba.

Dolazak trećeg pojačanja, golmanice pulske Arene, Makedonke Bisere Paskal, nije se ostvario, jer je ugovor s pulskim klubom veže još pola godine, tako da nije uspjela dobiti “papire”.

Prozivka rukometašica Jedinstva AtlasRelaxa s novim trenerom Jasminom Unkićem najavljena je za 16. januar.

Izvor: Tuzlalive.ba

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 14 2 3 44
2. HŠK Zrinjski 14 1 4 43
3. NK Široki Brijeg 12 2 5 38
4. FK Sarajevo 11 2 6 35
5. FK Krupa 8 7 4 31
6. FK Radnik 8 3 8 27
7. FK Mladost DK 6 7 6 25
8. FK Borac 7 3 9 24
9. FK Sloboda 5 4 10 19
10. NK Gošk 5 2 12 17
11. NK Čelik 4 1 14 13
12. NK Vitez 1 4 14 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
-
-
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
-
-
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
-
-
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
-
-
25.02
14:30
Gošk
Čelik
-
-
25.02
15:30
Borac
Krupa
-
-