U Tuzli se ne šale, tri rukometašice za napad na titulu prvaka BiH

04.01.2017 u 10:00 Piše: Sport1.ba

Pripreme za drugi dio sezone rukometašica Jedinstva AtlasRelaxa najavljene su za 16. januar.

U Tuzli se ne šale, tri rukometašice za napad na titulu prvaka BiH

Novi trener Jasmin Unkić prozivku će obaviti u dvorani Mejdan, a moguće je da će već tada na popisu ima tri nove igračice.

Traju razgovori čelnika tuzlanskog kluba s igračicama Neretve iz Jablanice Arminom Isić i Dorom Vrdoljak, te golmanicom Arene iz Pule, Makedonkom Biserom Paskal.

Dora Vrdoljak je dogovorila angažman do kraja polusezone, dok će dolazak Armine Isić ovisiti o tome da li će u međuvremenu pronaći angažman u inozemstvu.

Sve tri spomenute igračice na popisu su menadžera Dine Smajlovića, s kojim su ljudi iz Jedinstva Atlas Relaxa u stalnom kontaktu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0