Road to EYOF 2019 počinje FIS trkom ''Jahorina 2018''

16.01.2018 u 14:00

Šesnaesta po redu FIS trka "Jahorina 2018" održat će se ovog vikenda na Jahorini što će biti ujedno i testno takmičenje za Evropski omladinski olimpijski festival (EYOF) koji će 2019. godine biti održan u Sarajevu i u Istočnom Sarajevu.

Road to EYOF 2019 počinje FIS trkom ''Jahorina 2018''

Održavanje testnog takmičenja predstavlja finalni test koordinacije svih sektora unutar EYOF-a 2019.

Na Jahorini skijaši će se nadmetati u slalomu i veleslalomu.

Tehnički organizator trke SPD "Jahorina" najavljuje da će i ove godine broj takmičara biti kao i prethodnih godina, te da će stići oko petnaest reprezentacija.

Tačan broj prijavljenih takmičara, kao i zemalja učesnica bit će poznat u petak, kada je posljednji rok za prijavu takmičara. 

U subotu će se na stazi Prača voziti veleslalom u muškoj i ženskoj konkurenciji, a u nedelju je na programu slalom na istoj stazi, najavili su organizatori. 


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. NK Široki Brijeg 3 2 0 11
2. FK Željezničar 3 1 1 10
3. FK Sarajevo 2 2 1 8
4. FK Radnik 1 4 0 7
5. FK Sloboda 2 1 2 7
6. NK Čelik 2 1 2 7
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
9. NK Gošk 1 2 2 5
10. FK Tuzla City 1 1 3 4
11. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
12. FK Mladost DK 0 2 3 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-